Naturalna Selena Gomez podpisuje płyty dla fanów. Gwiazda wciąż nie jest w najlepszej formie. "Jestem chora"

Selena Gomez ma za sobą trudny czas. Mimo problemów ze zdrowiem, także psychicznym, 27-latka zdecydowała się reaktywować karierę.

Po nieudanym występie na gali American Music Awards niestrudzona Selena Gomez szykuje się do pełnoprawnego powrotu na rynek muzyczny. Jeszcze w tym tygodniu światło dzienne ujrzy pierwszy od pięciu lat album wokalistki zatytułowany "Rare".

Naturalna Selena Gomez podpisuje płyty

W ramach promocji wydawnictwa Selena udostępniła na swoim profilu na Instagramie filmik, na którym podpisuje płyty. Uwagę zwraca jej wygląd. Tego dnia gwiazda nie czuła się najlepiej, dlatego też zrezygnowała z makijażu, a eleganckie ubrania zamieniła na "podomkę".

Jestem chora i próbowałam powtórzyć ten film 500 razy. Mój album ukazuje się za 5 dni, jestem bardzo zdenerwowana i trochę wariuję. Ale chciałam zrobić film, żeby wam pokazać, bo może nie wiecie, że to prawda - mówi gwiazda na nagraniu.

Dawno nie widzieliśmy Seleny w tak naturalnym wydaniu. Zgodzicie się chyba jednak z nami, że nawet bez przedłużonych rzęs i wymyślnej fryzury wygląda zjawiskowo.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Niedawno Justin Bieber skomentował swoje małżeństwo z Hailey Baldwin: "Koniec miłości"

Zobacz wideo