Małgorzata Foremniak pojawiła się razem z najstarszą córką na okładce magazynu. Dawno jej nie widzieliśmy. Urodę odziedziczyła po mamie

Co słychać u najstarszej córki Małgorzaty Foremniak? Okazuje się, że ostatecznie nie poszła w ślady mamy.

Małgorzata Foremniak zalicza się do coraz mniej licznego dziś grona aktorek, które swoją popularność zdobyły występami w kinie i telewizji, a nie dzięki epatowaniu prywatnością. Gwiazda zaledwie kilka miesięcy temu dołączyła do społeczności Instagrama. Nieczęsto godzi się też na intymne rozmowy w mediach, ale ostatnio zrobiła wyjątek.

Małgorzata Foremniak na okładce z córką

Gwiazda pochwaliła się w mediach społecznościowych efektami sesji zdjęciowej dla magazynu "Uroda Życia". Co ciekawe, na zdjęciu towarzyszy jej dawno niewidziana publicznie córka Aleksandra Jędruszczak. Przypomnijmy, że Ola jest owocem miłości aktorki i jej nieżyjącego już pierwszego męża.

Wspólne zdjęcie pań zachwyciło internautów.

Pięknoty!
Wspaniałe, mądre kobiety na okładce i w środku. Dziękuję za tę rozmowę.
Przepięknie Oli w tej fryzurze - czytamy w komentarzach.

Najstarsza córka Foremniak długo szukała swojego miejsca na świecie, a jej relacja z mamą nie zawsze wyglądała wzorowo. W pewnym momencie Aleksandra przefarbowała się nawet na rudo, aby nie przypominać sławnej rodzicielki. Po krótkiej przygodzie z aktorstwem Jędruszczak zdecydowała się na zostanie psychologiem i właśnie w tym zawodzie rozwija się do dziś.

Swoją drogą, też widzicie podobieństwo Oli do mamy?

Te dzieci aktorów poszły śladami swoich rodziców:

Więcej o:
Komentarze (11)
Małgorzata Foremniak wystąpiła razem z najstarszą córką na okładce magazynu. Dawno jej nie widzieliśmy. "Przepięknie Oli w tej fryzurze"
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 9

  Odbijanie męża przyjaciółce, która ja przygarnela do własnego domu, by potem puszczać się z tancerzem - to MĄDROŚĆ według plotka?

 • Gość: zuza

  Oceniono 8 razy 4

  Byłego męża,bo była rozwódką,nie wdową!

 • goska10001

  Oceniono 11 razy 3

  Fajne dziewczyny.

 • Gość: h2o

  Oceniono 9 razy 1

  ona zawsze wygląda jak milion dolarów...

 • timbwolf3

  0

  fotoszopa za duzo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX