Piotr Stramowski pokazał nowe zdjęcie z Katarzyną Warnkę, ale my patrzymy na opis. Aktor zachwyca się swoją żoną. Takie słowa chciałaby usłyszeć każda kobieta

Piotr Stramowski ze swoją żoną Katarzyną Warnke są parą od 2016 roku. Niedawno doczekali się pierwszego dziecka. Teraz aktor opisał niezwykłe uczucie, które ich łączy.

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke w 2019 roku przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Obecnie są szczęśliwymi rodzicami i tworzą udany związek. Aktor udowodnił to, poświęcając żonie jeden z postów na instagramowym profilu.

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke składają życzenia noworoczne

Nie od dziś wiadomo, że to jedna z bardziej udanych par w świecie show-biznesu. Teraz Piotr potwierdził te domysły w swoim najnowszym poście. Na zdjęciu widzimy go z Katarzyną Warnke w windzie. Para prawdopodobnie wraca z zabawy sylwestrowej. Jednak największą uwagę zwraca niezwykle romantyczny opis.

To już piąty sylwester spędzony razem, a ja wciąż mam wrażenie, że dopiero się poznajemy, że jeszcze bardzo dużo mamy sobie do zaoferowania... I to jest piękne! To, czego zawsze w życiu się bałem, to nudy. Z tą kobietą jest to niemożliwe. Dziękuję Ci za to, że jesteś i że chce Ci się przełamywać ze mną te lody. A wam moi drodzy życzę szczęścia, miłości i zdrowia w nadchodzącym 2020. Czuję, że będzie on przełomowy pod wieloma względami. HAPPY NEW YEAR!

Wprawdzie na profilu Katarzyny Warnke również pojawił się wpis z życzeniami, jednak aktorka była o wiele mniej wylewna. Pod wspólnym zdjęciem napisała tylko: "Wszystkiego najlepszego".

Choć na życzenia noworoczne jest już za późno, to my zachwycamy się niezwykle czułym opisem. W końcu, która z kobiet nie marzy o takiej relacji?

BO

Katarzyna Warnke: Byłam zazdrosna o Piotrka po "Pitbullu"

Zobacz wideo
Więcej o: