Pitt i DiCaprio zrobili sobie zdjęcie podczas Złotych Globów, a fani porównują je do fotografii sprzed 20 lat. Spójrzcie na stylówkę Leo

Brad Pitt i Leonardo DiCaprio dowodzą, że w Hollywood jest miejsce na przyjaźń. Panowie znają się już od lat. Na gali rozdania Złotych Globów zrobili sobie wspólne zdjęcie, które teraz przypomina fanom fotografię sprzed 20 lat.

Lata 90. są dziś dla jednych nostalgicznym wspomnieniem, a dla drugich obiektem drwin. Trzeba przyznać, że ówczesna muzyka i moda znacznie różniły się od dzisiejszych. Nie zmieniło się jednak jedno - Brad Pitt i Leonardo DiCaprio nadal się przyjaźnią i święcą kolejne sukcesy w Hollywood.

Brad Pitt i Leonardo DiCaprio na zdjęciu sprzed lat

W minionym roku Pitt i DiCaprio wystąpili wspólnie w długo wyczekiwanym filmie "Pewnego razu w... Hollywood". Produkcja otrzymała kilka nominacji do Złotych Globów, a więc panów nie mogło zabraknąć na gali. Tym bardziej, że Brad otrzymał statuetkę dla aktora drugoplanowego.

Ku uciesze fanów aktorzy zapozowali wspólnie na okolicznościowej ściance. W międzyczasie internauci dokopali się do ich innego zdjęcia, które zostało wykonane w 1995 roku, czyli dwie dekady temu.

Brad Pitt i Leonardo DiCaprioBrad Pitt i Leonardo DiCaprio Getty

Zgodzicie się chyba z nami, że obaj są jak wino. Im starsi, tym przystojniejsi. Z którym z nich wolałybyście umówić się na randkę?

Ranking najlepszych scen, w których Brad Pitt... je!

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (75)
Pitt i DiCaprio zrobili sobie zdjęcie podczas Złotych Globów, a fani porównują je do fotografii sprzed 20 lat. Spójrzcie na stylówkę Leo
Zaloguj się
 • Gość: go

  Oceniono 54 razy 40

  "w 1995 roku, czyli dwie dekady temu"
  bo jak wiemy nie od dziś dekada to dokładnie 12,5 roku.
  acha, acha.

 • Gość: Lala

  Oceniono 35 razy 31

  Pitt jak dobre wino ❤

 • loyer1

  Oceniono 32 razy 26

  "Z którym z nich wolałybyście umówić się na randkę?"

  "Wolałybyście"? Skąd ta homofobia w postępowej gazecie?

 • Gość: mikiki

  Oceniono 23 razy 21

  Moim skromnym zdaniem Brad Pitt jest poza zasięgiem. Jak powszechnie wiadomo przybył z Kosmosu. Miejsce drugie i każde inne jest tu kompletnie nieistotne.

 • rikol

  Oceniono 24 razy 20

  Brad Pitt wygląda zdecydowanie lepiej, mimo że jest starszy.

 • Gość: beaNY

  Oceniono 13 razy 13

  Wciaz super wygladaja.

 • pferben

  Oceniono 17 razy 11

  Mega duet.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX