Radosna Anna Lewandowska uśmiecha się do fotoreporterów. Czarny golf miał zasłonić jej ciążowe krągłości. Nie udało się

Anna Lewandowska pojawiła się w poniedziałkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiadała o chorobie chłopczyka o imieniu Patryk. Po wyjściu ze studia uśmiechała się radośnie do fotoreporterów.

Ten rok jest bardzo ważny dla Anny i Roberta Lewandowskich. W kwietniu powitają na świecie swoje drugie dziecko, o czym piłkarz poinformował podczas meczu w listopadzie. Od tego momentu przyszła mama nie ukrywa swojego stanu.

Anna Lewandowska w czarnym golfie

Trenerka czuje się świetnie i nie zwalnia tempa. Nie tylko przygotowuje nowe projekty i bywa na imprezach branżowych, lecz także angażuje się w pomoc innym. W poniedziałkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN" pojawiła się razem z Patryczkiem, 9-miesięcznym chłopcem, który jest ciężko chory, i poprosiła widzów o wsparcie finansowe. 

Mama czy tata? Kogo Klara Lewandowska kocha bardziej?

Zobacz wideo

Lewandowska miała na sobie wygodną stylizację. Tym razem postawiła na czerń, którą przełamała jasnym płaszczem. Miała na sobie golf oraz skórzane spodnie. Do tego dobrała ciemne botki oraz jasnobrązową torebkę. Oczywiście największą uwagę przykuwał jej ciążowy brzuch.

Musimy przyznać, że Ania wygląda w ciąży kwitnąco, prawda?

AW

Więcej o: