Polska modelka ma romans z niemieckim piłkarzem. To kumpel Lewandowskiego z Bayernu Monachium. Zakochani powitali nowy rok w Dubaju

Nie od dziś wiadomo, że Polki to przepiękne kobiety. Słowiańską urodę docenił ostatnio znany zawodnik Bayernu Monachium, Jerome Boateng.

Jerome Boateng od kilku lat jest ulubieńcem niemieckich tabloidów. Zagraniczne media chętnie rozpisują się zarówno o jego życiu zawodowym, jak i prywatnym. To ostatnie zainteresuje także Polaków, którzy do tej pory nie kojarzyli piłkarza z Bayernu Monachium.

Nowy romans w świecie sportu

Niemiecki "Bild" donosi, że Jerome Boateng ma romans z Katarzyną Lenhardt. Falę plotek i domysłów wzbudziło wspólne zdjęcie pary na profilu modelki na Instagramie. Urocza fotka została opatrzona emotikoną w kształcie serca. Co ciekawe, została ona wykonana w Dubaju, gdzie zakochani powitali nowy rok.

 

Kasia Lenhardt nie jest debiutantką w show-biznesie. Jeszcze jako 16-latka wzięła udział w niemieckiej wersji programu "Top Model". Udało jej się wówczas dotrzeć do ścisłego finału. Pomimo przegranej nadal robi karierę w modelingu. Na jej profilu nie brakuje fotek zza kulis sesji zdjęciowych.

Czyżbyśmy byli świadkami narodzin kolejnej międzynarodowej WAG?

Najpopularniejsze polskie WAGs. Kim są żony i dziewczyny polskich piłkarzy?

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.