Prawicowy dziennik krytykuje TVP za występ Natalii Oreiro. I nie chodzi o playback

"Nasz Dziennik" skrytykował TVP za zaproszenie 42-letniej wokalistki na występ podczas sylwestra. Chodzi o jej poglądy ideologiczne.

Telewizji Polskiej dostało się za zaproszenie urugwajskiej piosenkarki, która popiera legalizację związków homoseksualnych.

Jedna z największych gwiazd Sylwestra Marzeń w TVP, Natalia Oreiro, została skrytykowana przez "Nasz Dziennik". I wcale nie chodzi o to, że wokalistka zaśpiewała z playbacku, tylko o jej działania na rzecz osób LGBT. Jak się okazało, to samo tyczy się Telewizji Polskiej. Dziennik wprost pisze o "fałszu w misji TVP".

W artykule bardzo dokładnie wyliczono występy Oreiro w spotach, w których wypowiedziała się na temat związków homoseksualnych, jak również przypomniano jej wizytę w rosyjskim radiu, w którym pojawiła się w koszulce z flagą na piersi, a raczej, jak sami piszą, "z flagą totalitarnego ruchu LGBT".

Telewizja Polska wyjaśniła, że kieruje się wyłącznie dorobkiem artystycznym gwiazd, które zaprasza, a nie ich poglądami.

Tadeusz Rydzyk temat społeczności LGBT ojciec przywołał już pół roku temu. Grzmiał wówczas:

W telewizji publicznej za pieniądze Polaków i katolików puszcza się filmy, które źle przedstawiają rodzinę. Wzorce złe - rozwód za rozwodem, partner za partnerem. Geje i wszyscy inni, LGBT. Coś obrzydliwego. Puszczają w TVP. Jaka to dobra zmiana? - mówił założyciel Radia Maryja.

Co o tym myślicie?

A tak wyglądał sylwester u Beckhamów:

Zobacz wideo

KB

Więcej o: