Skandal w Pięknych i Młodych. Co teraz stanie się z zespołem? Magda Narożna zabrała głos

Fani zespołu Piękni i Młodzi od kilku dni żyją bójką, która zaszła między partnerami wokalistów. Magda Narożna postanowiła zdradzić, jak wyglądają plany byłych małżonków na najbliższy czas.

Kilka dni temu między obecnymi partnerami członków zespołu Piękni i Młodzi doszło do szarpaniny. Dziewczyna Dawida Narożnego 1 stycznia opublikowała nagranie, na którym widać, jak partner Magdy Narożnej fizycznie ją zaatakował. W sieci zawrzało. Teraz już wiadomo, jakie losy spotkają znany zespół disco polo.

Co stanie się z zespołem Piękni i Młodzi?

Portalowi se.pl udało się skontaktować z wokalistką zespołu. Okazuje się, że byłe małżeństwo nie zamierza zawieszać kariery.

Staramy się nie mieszać życia prywatnego z pracą. Grafik koncertowy mamy pełny. Zapewniam, że wszystkie występy się odbędą - mówi Magda.

Zapytana o karierę solową, odpowiedziała, że nie wyobraża sobie rozpoczęcia wszystkiego od nowa.

Nie myślałam o karierze solowej. Na razie nie ma takich planów. Najważniejsza jest dla mnie Gabi. Nie chcę, żeby praca jeszcze bardziej zabierała mnie rodzinie. Poza tym ostatnie 6 lat było dla mnie tak intensywne, że chyba nie miałabym siły zaczynać wszystkiego od początku. Poza krótkimi wyjazdami co jakiś czas, każdy weekend mamy zajęty, więc jestem zwyczajnie zmęczona. Na nowy projekt nie miałabym już siły.

Te gwiazdy były kiedyś w związku:

Zobacz wideo

Myślicie, że byłym parterom uda się jeszcze dogadać?

KB

Więcej o: