Maciej Musiał na wakacjach z tajemniczą kobietą. Wiemy, kim ona jest. Fani podejrzewają związek, jednak coś się tu nie zgadza

Maciej Musiał wybrał się na egzotyczne wakacje. Wystarczyło tylko jedno zdjęcie, aby w swoich fanach wzbudził niemałe zainteresowanie. Teraz wiemy, kto mu towarzyszy.

Kilka dni temu pisaliśmy o tajemniczym zdjęciu z wakacji opublikowanym przez Macieja Musiała. Aktor zamieścił bowiem fotografię, na której widać kobiecą nogę. W komentarzach od razu pojawiło się mnóstwo spekulacji, kim owa nieznajoma mogłaby być. W końcu udało się rozwiązać tę zagadkę.

Maciej Musiał jest w związku?

Nie od dziś wiadomo, że gwiazdy, celebryci i osoby z show-biznesu trzymają się bardzo blisko. Tak też jest i w tym przypadku. Okazuje się, że 24-letni aktor wybrał się na zasłużone wakacje z założycielką marki MISBHV, Natalią Maczek. Skąd o tym wiemy? Zarówno ona, jak i aktor publikują relacje na InstaStories z tego samego egzotycznego miejsca.

Maciej Musiał, Natalia MaczekMaciej Musiał, Natalia Maczek instagram/maciejmusial_official, natalia_maczek

Maczek i Musiał znają się już od dłuższego czasu, a na profilu aktora już wcześniej pojawiały się ich wspólne zdjęcia.

 

Jak myślicie, co łączy tę dwójkę? Nowa miłość? Według członków grupy Hydepark Vogule Poland, Natalia jest już w stałym związku. Może chodzi więc o wspólną kampanię?

Macieja Musiała łączono już również z jedną z aktorek "Wiedźmina". Te gwiazdy na pewno zakochały się na planie filmowym:

Zobacz wideo

Jesteście ciekawi co ich łączy?

KB

Więcej o: