Jola Rutowicz przeszła spektakularną metamorfozę. Zmienił się nie tylko kolor włosów. Celebrytka zdecydowała się na operację plastyczną

Jola Rutowicz na jakiś czas dała nam o sobie zapomnieć, ale teraz zaskakuje ze zdwojoną siłą. W internecie pojawiły się jej gorące zdjęcia po spektakularnej metamorfozie.

Jola Rutowicz zasłynęła ze swojego udziału w czwartej edycji polskiego "Big Brothera". Była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek. Szokowała sposobem zachowania oraz stylem ubierania się. Wiele osób było zaskoczonych również jej związkiem z Jarosławem Jakimowiczem. Te czasy odeszły jednak w zapomnienie, a życie celebrytki uległo zmianie. 

Kim teraz jest Jola Rutowicz?

Obecnie Jola Rutowicz mieszka w Stanach Zjednoczonych, w słonecznym Miami. Jakiś czas temu przeszła operację plastyczną nosa i od tej pory z odmienioną twarzą brylowała na plażach Florydy. Na Facebooku celebrytki ukazały się niedawno nowe zdjęcia, na których Jolanta pręży się w promieniach słońca. Jak łatwo zauważymy, jej charakterystyczne przed laty czarne włosy przefarbowane zostały na blond. 

Zmianę Jolanty dostrzegli i pozytywnie ocenili inni użytkownicy Facebooka, czego wyraz dali w komentarzach.

Bogini.
Na prawdę seksi wyglądasz, super.
Jolu, ale Ty piękna - pisali.

Czyżby Jola Rutowicz pozazdrościła Katarzynie Wołejnio oraz Kindze Korcie i teraz kreowała się na nową Żonę Hollywood? Jeśli powstanie kolejny sezon tego serialu, producenci powinni poważnie przemyśleć zaproponowanie w nim udziału Joli - celebrytka zapewne się nie zawaha i nie odrzuci szansy na ponowne zaistnienie w show-biznesie!

JP

Nie tylko Jola Rutowicz przeszła spektakularną metamorfozę. Zobaczcie, które inne gwiazdy diametralnie się zmieniły:

Zobacz wideo