Justyna Żyła pokazała sylwestrową kreację. Jest bardzo kusząca. Internauci: Zapomniała chyba spódniczkę założyć

Justyna Żyła sumiennie wypełnia swoje celebryckie obowiązki. Tym razem na Instagramie pochwaliła się sylwestrową kreacją. Sukienka byłej żony polskiego skoczka może jednak zaskakiwać.

Od czasu rozstania z Piotrem Żyłą, Justyna Żyła wybiła się do czołówki polskich celebrytów. Wszystko dzięki odpowiednio wykorzystanym małżeńskim perypetiom, także tym emocjonalnie trudnym dla byłej żony skoczka. Paradoksalnie zdrada Piotra okazała się dla niej trampoliną do sławy, a z Justyny uczyniła specjalistkę od wszelkiego rodzaju problemów damsko-męskich. 

Rozstanie z mężem umożliwiło celebrytce także pewnego rodzaju wyzwolenie - stała się bardziej pewna swojej kobiecości i przestała ukrywać swoje wdzięki, o czym mogliśmy się przekonać chociażby, oglądając jej odważne zdjęcia w sesji dla Playboya. Od tego czasu Justyna także na Instagrama wrzuca eksponujące ciało stylizacje. Przy okazji powitania nowego roku, celebrytka nie zawiodła i dała swoim obserwatorom powody do dyskusji. 

Justyny Żyły w odważnej stylizacji

Żyła zaskoczyła swoich fanów wyjątkową kreacją. Jej czarna sukienka więcej odsłania niż zakrywa. Silnie eksponuje biust celebrytki, a także podkreśla jej smukłe nogi. Pytanie tylko, czy kreacja nie jest aż nazbyt odważna? Tak zdają się uważać niektórzy komentujący jej post.

Ale nogi.
A jedna to zapomniała chyba spódniczkę założyć - pisali.

Sukienka, w której w sylwestrową noc Justyna pozuje do zdjęcia, jest na tyle kusa, że ledwo zakrywa jej wdzięki. Pozwala natomiast celebrytce w pełni zaprezentować nogę oraz udo. Można się tylko zastanawiać, czy rację mają ci, którzy sugerują, że Justyna Żyła rzeczywiście zapomniała założyć bielizny lub spódniczki. 

JP

Nie tylko Justyna i Piotr Żyła mają za sobą burzliwy rozwód. Przypominamy bolesne rozwody polskich gwiazd:

Więcej o:
Komentarze (61)
Justyna Żyła pokazała sylwestrową kreację. Jest bardzo kusząca. Internauci: Zapomniała chyba spódniczkę założyć
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 34 razy 30

  Jest w modzie jedna złota rada dotycząca noszenia seksownych sukienek, żeby nie wyglądać w nich tanio: odsłaniasz ALBO nogi ALBO dekolt, nigdy obu rzeczy na raz. Tutaj znajomości tej reguły zabrakło. Pozdrawiam!

 • Gość: Barnara

  Oceniono 33 razy 27

  Twarz tępej osoby

 • Gość: gosc

  Oceniono 27 razy 21

  czy mi sie wydaje czy z niej jest zwykły kur..szon?

 • azjael

  Oceniono 23 razy 19

  Chłop dobrze zrobił, że się z nią rozwiódł...

 • sskrytykrytyk

  Oceniono 17 razy 15

  Ona jest pierwszoligową celebrytką? :D Buahahahah... komedia! Toż to raz na ruski rok wyskoczy od imprezy do imprezy. Czy temu kto pisał artykuł znane jest w ogóle pojęcie "celebrytki"? :)

  Ona jest na szarym końcu w ogonku pod tytułem ASPIRUJĄCE DO ROLI CELEBRYTKI.. masakra!

 • Gość: Lutzki

  Oceniono 15 razy 13

  I tylko dzieci żal...

 • hakatumba

  Oceniono 13 razy 11

  Piotrze, jak widzę że ci chłopie humor wrócił i skaczesz na podium to mi jest po prostu miło! Miałeś i tak sporo szczęścia.

 • Gość: Cerrie36

  Oceniono 13 razy 11

  "Pozwala natomiast celebrytce w pełni zaprezentować nogę oraz udo." Kufa. Kto pisze te teksty? Jakiś 13-latek jarający się kawałkiem kobiecej nogi? To jak rozumiem, na widok majtek już się ten ktoś spuszcza? :-P No bądźmy rozsądni. A ta Pani pokazuje tę nogę i udo, bo najwyraźniej jest zakompleksiona i musi na każdym kroku udowadniać, że faceci się za nią oglądają. To jest żałosne. W końcu jakoś jej usilne starania zostania celebrytką, jak dotąd także były żałosne.

 • Gość: M.

  Oceniono 10 razy 10

  Ojej... Naprawdę nieładnie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX