Justyna Żyła pokazała sylwestrową kreację. Jest bardzo kusząca. Internauci: Zapomniała chyba spódniczkę założyć

Justyna Żyła sumiennie wypełnia swoje celebryckie obowiązki. Tym razem na Instagramie pochwaliła się sylwestrową kreacją. Sukienka byłej żony polskiego skoczka może jednak zaskakiwać.

Od czasu rozstania z Piotrem Żyłą, Justyna Żyła wybiła się do czołówki polskich celebrytów. Wszystko dzięki odpowiednio wykorzystanym małżeńskim perypetiom, także tym emocjonalnie trudnym dla byłej żony skoczka. Paradoksalnie zdrada Piotra okazała się dla niej trampoliną do sławy, a z Justyny uczyniła specjalistkę od wszelkiego rodzaju problemów damsko-męskich. 

Rozstanie z mężem umożliwiło celebrytce także pewnego rodzaju wyzwolenie - stała się bardziej pewna swojej kobiecości i przestała ukrywać swoje wdzięki, o czym mogliśmy się przekonać chociażby, oglądając jej odważne zdjęcia w sesji dla Playboya. Od tego czasu Justyna także na Instagrama wrzuca eksponujące ciało stylizacje. Przy okazji powitania nowego roku, celebrytka nie zawiodła i dała swoim obserwatorom powody do dyskusji. 

Justyny Żyły w odważnej stylizacji

Żyła zaskoczyła swoich fanów wyjątkową kreacją. Jej czarna sukienka więcej odsłania niż zakrywa. Silnie eksponuje biust celebrytki, a także podkreśla jej smukłe nogi. Pytanie tylko, czy kreacja nie jest aż nazbyt odważna? Tak zdają się uważać niektórzy komentujący jej post.

 
Ale nogi.
A jedna to zapomniała chyba spódniczkę założyć - pisali.

Sukienka, w której w sylwestrową noc Justyna pozuje do zdjęcia, jest na tyle kusa, że ledwo zakrywa jej wdzięki. Pozwala natomiast celebrytce w pełni zaprezentować nogę oraz udo. Można się tylko zastanawiać, czy rację mają ci, którzy sugerują, że Justyna Żyła rzeczywiście zapomniała założyć bielizny lub spódniczki. 

JP

Nie tylko Justyna i Piotr Żyła mają za sobą burzliwy rozwód. Przypominamy bolesne rozwody polskich gwiazd:

Zobacz wideo