Księżna Kate ma ważne noworoczne postanowienie. Chodzi o jej dzieci i... Meghan Markle

Księżna Kate poszła w ślady milionów ludzi i stworzyła listę noworocznych postanowień. Nie zgadniecie, co się na niej znalazło.

Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się opuścić Londyn na święta. Przez to dzieci księżnej Kate i księcia Williama nie miały możliwości spędzić czasu ze swoim kuzynem, Archiem. Księżna Cambridge chciałaby nadrobić ten stracony czas, dlatego ta sprawa trafiła na jej listę noworocznych postanowień. 

Księżna Kate i jej plan na 2020 rok

O noworocznych planach księżnej poinformował US Magazine. Księżna Kate chciałaby, aby w tym roku rodziny Cambridge i Sussex spędzały więcej czasu razem, ponieważ jej dzieci, księżniczka Charlotte, książę George i książę Louis, uwielbiają księcia Archiego.

To nie był pierwszy gest, który wykonała księżna Kate wobec Meghan i Harry'ego. Na noworocznym filmiku udostępnionym na Instagramie nie zabrakło ujęć z księżną i księciem Sussexu, choć to nie oni byli jego głównymi bohaterami. To było bardzo miłe, co zauważyli również fani Williama i Kate.

Podobny filmik udostępnili rodzice Archiego, jednak skupili się głównie na sobie. Pokazali mnóstwo zdjęć, a wśród nich jest nowa fotografia maluszka

Widać, że księżna Kate próbuje naprawić relację z Meghan i Harrym. Na razie nie widać chęci do pojednania z drugiej strony, jednak kto wie, co się wydarzy, gdy Meghan i Harry wrócą z Kanady?

DK

ZOBACZ: Mały Archie pierwszy raz na żywo!

Zobacz wideo