Michał Wiśniewski zaręczony. Wiemy, kim jest jego nowa miłość. To 35-letnia matka czworga dzieci. Piąte w drodze?

Wszystko wskazuje na to, że Michał Wiśniewski jest w (kolejnym) szczęśliwym związku. Czy będzie z tego ślub?

Nie da się ukryć, że Michał Wiśniewski kocha być w związku. Wokalista zespołu "Ich Troje" ma już za sobą cztery nieudane małżeństwa. Przypomnijmy, że jego pierwszą żoną była Magda Femme, kolejną Marta "Mandaryna" Wiśniewska, a następną Anna Świątczak. Ostatni rozwód artysta wziął z Dominiką Tajner 30 września 2019 roku. Czy teraz Wiśniewski w końcu znalazł prawdziwą miłość?

Michał Wiśniewski zakochany. Kim jest jego nowa partnerka?

W mediach już od kilku miesięcy huczy o nowym związku czerwonowłosego piosenkarza. Już w lipcu pojawiły się pierwsze informacje i zdjęcia wykonane przez paparazzi. Wszystko wskazuje na to, że Michał na poważnie myśli o nowej wybrance, którą poznał przez aplikację randkową.

Tygodnik "Twoje Imperium" podaje, że ich miłość wciąż się rozwija. Paulina ma 35 lat i czworo dzieci. Para już ze sobą zamieszkała.

Michał Wiśniewski jest w nowym związku - z 35-letnią szatynką o imieniu Paulina, matką czworga dzieci. Nowa ukochana Wiśniewskiego wprowadziła się do jego podwarszawskiej willi.

Kilka miesięcy temu pojawiły się doniesienia, że Paulina jest w ciąży.

 Następnie zaczęły się spekulacje, że para spodziewa się dziecka (muzyk nie potwierdził tego, ale i nie zaprzeczył).

Jednak to nie koniec. Michał podobno się zaręczył!

Podczas świąt Bożego Narodzenia ruszyła lawina kolejnych domysłów - tym razem na temat ślubnych planów gwiazdora zespołu Ich Troje. Wiśniewski zmienił bowiem swój status na Facebooku na "zaręczony". Na dodatek jeden z facebookowych znajomych artysty pod jego zdjęciem z ukochaną Pauliną napisał, że są już po zaręczynach - czytamy w "Twoim Imperium".

Sprawdźcie, jakie sekrety zdradził na Michał Wiśniewski w "Kole Plotka":

Zobacz wideo

Była żona Wiśniewskiego, Dominika Tajner, już poznała nową wybrankę wokalisty. Chyba się nie polubią. A Wy, co sądzicie o kolejnym związku "Wiśni"?

KB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.