Cristiano Ronaldo odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza roku. Na gali pojawił się z żoną i dziećmi. Kreacja Georginy Rodriguez zachwyca

Cristiano Ronaldo ponownie został okrzyknięty najlepszym piłkarzem roku. Na gali wręczenia nagród towarzyszyła mu partnerka i dzieci.

Cristiano Ronaldo ponownie zwyciężył w konkursie Globe Soccer Awards. Na oficjalnej gali w Dubaju piłkarz Juventusu pojawił się w towarzystwie dzieci i partnerki, która tego wieczoru przyćmiła inne panie swoją kreacją. Georgina Rodriguez wyglądała jak milion dolarów. 

Cristiano Ronaldo z partnerką na Globe Soccer Awards

Dobra passa nie opuszcza Cristiano Ronaldo od kilku lat. Portugalczyk zdobył mistrzostwo Włoch, grając z Juventusem, co z pewnością przeważyło na jego tegorocznej wygranej. Przypomnijmy, że Ronaldo zwyciężył w plebiscycie już po raz szósty. W niedzielę w Dubaju odbyła się uroczysta gala rozdania nagród, na której Cristiano pojawił się w towarzystwie dzieci i swojej partnerki. Tego wieczoru Georgina Rodriguez wyglądała wyjątkowo. Wybranka piłkarza miała na sobie białą suknię z rozcięciem do ziemi, wyszywaną kryształami. Całą stylówkę dopełniły białe sandałki na wysokim obcasie, srebrna kopertówka i biżuteria tego samego koloru. Stylizacja godna największej gali. 

 

A wam jak się spodobała?

Cristiano Ronaldo na uroczym nagraniu z córką:

Zobacz wideo

RG

Więcej o: