Barbara Kurdej-Szatan w sylwestrowych kreacjach. Jak zaprezentuje się w Chorzowie? Będzie pięknie

Barbara Kurdej-Szatan pokazała się w dwóch kreacjach, które założy podczas sylwestrowego wieczoru na Śląsku. Suknie są niezwykle efektowne.

Barbara Kurdej-Szatan w tym roku poprowadzi Sylwestrową Moc Przebojów. Zazwyczaj kreacje gwiazd do ostatniej chwili są trzymane w tajemnicy. Jednak tym razem dwie propozycje sukien Kurdej-Szatan poznaliśmy odrobinę wcześniej. Która lepsza?

Barbara Kurdej-Szatan w sylwestrowych sukienkach

Telewizja Polsat na swoim Instagramie pokazała, jakie kreacje zaprezentuje Barbara Kurdej-Szatan na Stadionie Śląskim. Będziemy mogli ją zobaczyć w kolorowej, cekinowej mini z długim rękawem i głębokim dekoltem oraz długiej romantycznej błękitnej sukni ze zwiewną spódnicą. 

 

Jeśli spędzacie sylwestrową noc w domu, na Polsacie możecie obejrzeć relację ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie. TVN będzie się bawił na placu Bankowym w Warszawie, zaś TVP na Równi Krupowej w Zakopanem.

Która kreacja Basi bardziej się wam podoba? Podejrzewamy, że na tych dwóch sukniach wcale się nie skończy, a aktorka zaprezentuje nam jeszcze inne kreacje.

DK

ZOBACZ: Barbara Kurdej-Szatan nagrała męża w samych bokserkach

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.