Bracia bliźniacy, gwiazdy programu "Moje wielkie cygańskie wesele", znalezieni martwi. Policja zna przyczynę ich śmierci

Billy i Joe Smith, gwiazdy brytyjskiego programu "Moje wielkie cygańskie wesele", nie żyją. Bracia bliźniacy mieli zaledwie 32 lata.

Billy i Joe Smith wystąpili w brytyjskim programie "Moje wielkie cygańskie wesele", nadawanym również w Polsce. Pojawili się w kilku odcinkach, w których produkcja śledziła losy irlandzkich Romów. Zostali znalezieni martwi 28 grudnia przy jednej z bocznych ulic w Sevenoaks w Kent.

Billy i Joe Smith z "Mojego wielkiego cygańskiego wesela" nie żyją

Według ustaleń policji z Kent, bracia bliźniacy popełnili samobójstwo tego samego dnia. Ich ciała znaleziono w sobotę rano po telefonie jednego z zaniepokojonych mieszkańców Sevenoaks. O śmierci Billy'ego i Joe'a Smitha poinformowała m.in. partnerka Billy'ego, Kristina Delaney:

To najcięższy dzień w moim życiu. Żałuję, że nie mogłam dla was więcej zrobić. Byłeś moim szczęściem, całym moim życiem. Mieliśmy razem spędzić sylwestra, ale zostawiłeś mnie, choć mieliśmy tyle planów... - napisała zrozpaczona Kristina.

Billy i Joe Smith 16 grudnia obchodzili swoje 32. urodziny. Joe osierocił dwójkę dzieci.

Zobacz wideo