Anna Lewandowska pochwaliła się ciążowym brzuchem, a w komentarzach awantura. Swoje trzy grosze wtrąciła Sara Boruc

Anna Lewandowska pokazała swój ciążowy brzuch. Stało się to pretekstem do kłótni internautek. Wszystko zaczęło się od komentarza Sary Boruc.

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży, a na każdym jej nowym zdjęciu fani dopatrują się ciążowego brzucha. Na najnowszej fotce Lewa pokazała go w całej okazałości, co wzbudziło mieszane uczucia wśród internautów. Jedna z obserwatorek zarzuciła celebrytom, że nie wychowują swoich dzieci samemu. Sara Boruc szybko ostudziła wrogie nastawienie internautki.

Kłótnia pod zdjęciem Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciem, jakiego jeszcze nie widzieliśmy. Trenerka pozuje z odsłoniętym brzuchem tuż po treningu.

Nowy rok=nowe życie, nowe wyzwanie i dużo miłości - napisała Lewandowska.
 

Pod zdjęciem wiele komplementów, jednak pod komentarzem Sary Boruc doszło do mało przyjemnej wymiany zdań. Żona Boruca napisała, że drugie dziecko zmienia życie, co nie jest niczym kontrowersyjnym, jednak jedna z obserwatorek zarzuciła celebrytom, że sami nie wychowują swoich dzieci, a te większość czasu spędzają z nianiami. 

Dokładnie, a co celebrytki wiedzą o wychowywaniu dzieci, połowę życia dziecko spędza z nianią - napisała oburzona internautka.

Na odpowiedź Sary Boruc nie trzeba było długo czekać. Odpisała w punkt. 

Zamiast zajmować się celebrytkami i ich życiem, naucz swoje dziecko czegoś pozytywnego i jemu poświęć czas spędzony na ocenianie- odparła Sara Boruc.

Zgadzacie się z nią?

Więcej o: