Dwukrotne mistrzynie świata w piłce nożnej wzięły ślub! "Czekałam na tę chwilę 10 lat". Ceremonię porównano do "royal wedding"

Ach, co to był za ślub! Reprezentatnki USA w piłce nożnej kobiet po 10 latach związku powiedziały sobie "tak".

Mistrzynie świata w piłce nożnej kobiet, Ali Krieger i Ashlyn Harris, z reprezentacji narodowej USA wzięły ślub! Intymna uroczystość miała miejsce w sobotę w Vizcaya Museum and Gardens w Miami na Florydzie. Panie złożyły przysięgę małżeńską w towarzystwie rodzin oraz przyjaciół. Za oprawę muzyczną odpowiadała amerykańska piosenkarka, Kina Grannis.

Ali Krieger i Ashlyn Harris już po ślubie

Panie pobrały się dziewięć miesięcy po zaręczynach. Poznały się w 2010 roku na zgrupowaniu piłkarskiej reprezentacji Stanów Zjednoczonych. Aktualnie grają w klubie Orlando Pride. Choć ich związek trwa już niemal dekadę, o swoim uczuciu powiedziały publicznie dopiero w marcu tego roku, do czego namówiła je Megan Rapinoe, najlepsza zawodniczka tegorocznych Mistrzostw Świata i późniejsza druhna Harris.

Świeżo upieczone żony pochwaliły się zdjęciami z ceremonii poprzedzającej ślub na swoich profilach na Instagramie.

 
Już czas, kochanie... Czekałam na tę chwilę 10 lat - napisała Ashlyn Harris pod zdjęciem.

Wśród fanów amerykańskiej reprezentacji kobiet mówi się o "royal wedding", bo choć wcześniej piłkarki niejednokrotnie brały śluby, to pierwszy raz dwie zawodniczki małżeństwo zawarły ze sobą.

Royal wedding. Dwie niesamowite istoty ludzkie - czytamy wśród komentarzy na Instagramie.

Ali Krieger i Ashlyn Harris wybrały Vizcaya Museum and Gardens jako miejsce ślubu. Powód? Zależało im na lokacji, która odda śródziemnomorską atmosferę. Kompleks w Miami od razu przypadł im do gustu. Na tę szczególną okazję Krieger założyła białą suknię z domu mody Pronoviasa, a Harris garnitur zaprojektowany przez Thoma Browne'a.

 

Gratulujemy i życzymy dużo miłości!

Oni powiedzieli "tak" w tajemnicy. Sekretne śluby gwiazd:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.