Julia Wieniawa zwiedza Nowy Jork. Nie robi tego sama. Towarzyszy jej znany aktor. Fani pytają: To Twój chłopak?

Julia Wieniawa tuż po świętach postanowiła wyjechać na urlop do Nowego Jorku. Na Instagramie dzieli się zdjęciami z tej podróży i dzięki temu wiemy, że nie jest tam sama.

Julia Wieniawa ma za sobą bardzo pracowity rok. Pewnie dlatego postanowiła wykorzystać kilka dni wolnego między świętami a Sylwestrem. Młoda gwiazda wybrała dosyć atrakcyjny kierunek, bowiem poleciała aż do Nowego Jorku. I to nie sama.

Julia Wieniawa w Nowym Jorku

21-latka na swoim Instagramie pokazuje znaczną część swojego życia. Podobnie jest w przypadku wycieczki do Stanów Zjednoczonych. Aktorka nie tylko publikuje zdjęcia z wyjazdu, ale również zamieszcza dosyć obszerne relacje na InstaStories. Z tego, co możemy podejrzeć, czuje się w Nowym Jorku jak ryba w wodzie.

Różowa księżniczka w Nowym Jorku - napisała pod jednym ze zdjęć.
 

Jak się okazuje, młoda celebrytka nie jest tam sama. Towarzyszy jej aktor, Maciej Musiałowski, którego możecie znać m.in. z serialu "Druga szansa". To oczywiście od razu wzbudziło zainteresowanie fanów Wieniawy. W komentarzach zaczęli podpytywać, czy nie jest to przypadkiem jej nowy chłopak.

 
To Twój chłopak? - zapytał obserwator.
Nieeee - odpowiedziała Julka.

Co ciekawe, spotkało się to... ze smutkiem fanów.

Szkoda, bo to super chłopak, który ma w d*pie konwenanse i idzie swoją ścieżką.
To najfajniejszy chłopak z Polski - pisali.

Maciej MusiałowskiMaciej Musiałowski instagram/juliawieniawa

Czy Julia Wieniawa planuje karierę w Hollywood?

Zobacz wideo

Wy też żałujecie, że nie są razem?

KB

Więcej o: