Joanna Koroniewska w intrygującym kostiumie. Założyła kombinezon sprzed lat. "Ma więcej niż moje dziecko". Wciąż pasuje?

Nie da się ukryć, że Joanna Koroniewska poczuła klimat tegorocznych świąt. Zobaczcie, jak wyglądała w stroju śnieżynki.

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Fani uwielbiają jej dystans do siebie i poczucie humoru. Tym razem aktorka pokazała się w świątecznym wydaniu. Nie uwierzycie w co, postanowiła się ubrać.

Joanna Koroniewska jako śnieżynka

Koroniewska udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w czerwonym kombinezonie i w legginsach o tym samym kolorze. Na głowę założyła czapkę mikołaja, a w ręku trzyma parasol. To właśnie wybór stroju zwrócił największą uwagę internautów. 

Jako Śnieżynka i Mikołajowa w jednym oznajmiam, że mam dość zielonego tej zimy i zmierzam w kierunku białego rzecz jasna! A jak tam u Was? Śnieżnie czy zielono? Uprzedzając Wasze pytania - kostium, strój czy też kombinezonik w jednym ma lat więcej niż moje 10-letnie dziecko, a ja nadal się w niego mieszczę. I to po Świętach. Duma - napisała pod zdjęciem Joasia.
 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych fanów aktorki. 

Niesamowita! Uwielbiam!
Jak zobaczyłam Panią na tym zdjęciu, to mi się skojarzyła piosenka z filmu "Deszczowa piosenka".
Pani Joasiu, piękny kombinezonik, niech przyciągnie do nas zimę! - komentują.

Poniżej możecie zobaczyć królowe modowego recyklingu. 

Zobacz wideo

Wielkie brawa należą się nie tylko za figurę aktorki, ale również za modowy recykling, który jest niezwykle ważny w dzisiejszych czasach. Wiele osób mogłoby brać z Joasi przykład.

BO

Więcej o: