Seweryn z "Rolnik szuka żony" ponownie w ogniu krytyki. Po świątecznym wydaniu programu w sieci zawrzało. "To oszust"

W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia odbył się specjalny, świąteczny odcinek programu "Rolnik szuka żony". Obecni tam byli wszyscy uczestnicy ostatniej edycji. Seweryn zjawił się z nową partnerką, co nie spodobało się internautom.

Program "Rolnik szuka żony" zawsze wzbudza wiele emocji. Z ostatnią edycją było podobnie. Jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci był rolnik Seweryn, który mimo zakończenia show, po raz kolejny musi zmierzyć się z falą krytyki.

"Rolnik szuka żony". Internauci krytykują Seweryna

Przypomnijmy, że rolnik na samym początku programu zdobył ogromną sympatię widzów, a także dostał najwięcej listów od przyszłych kandydatek. Sytuacja się zmieniła, gdy Marlena odkryła, że Seweryn jest wobec niej nieszczery i mimo udziału w programie utrzymuje kontakt z inną kobietą. Rolnik wyparł się wszystkich zarzutów i pomiędzy uczestnikami doszło do kłótni. Seweryn zarzucił jej, że chciała zbyt szybko wejść w poważną relację, co bardzo go przytłoczyło. 

Po ich pierwszej kłótni widzowie byli podzieleni. Wielu broniło Marlenę, inni zaś stali po stronie rolnika. Jednak po świątecznym wydaniu programu, postawa Seweryna ponownie została skrytykowana. Pojawił się tam z obecną partnerką. Na antenie przyznali, że związek traktują bardzo poważnie i zamieszkali ze sobą po dwóch miesiącach znajomości. To wyznanie nie spodobało się widzom. Na oficjalnym profilu programu na Facebooku pojawiło się wiele negatywnych komentarzy.

A jeszcze kilka tygodni temu zarzekał się, że "jak można komuś po pół roku znajomości powiedzieć, że się go kocha", a teraz? Jednak można po miesiącu czy dwóch.
Seweryn to oszust. Rozkochał Marlenę, a teraz kolejna "dziunia" do kolekcji.
Marlena wystraszyła Seweryna, bo niby tak szybko wszystko chciała, a z tą nową od razu zamieszkał i tym razem to już nie za szybko - komentują internauci.

A jakie jest Wasze zdanie? Podzielcie się z nami swoją opinią w komentarzach!

BO

Poniżej możecie zobaczyć pary, które przetrwały po programie "Rolnik szuka żony":

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (167)
Seweryn z "Rolnik szuka żony" ponownie w ogniu krytyki. Po świątecznym wydaniu programu w sieci zawrzało. "To oszust"
Zaloguj się
 • Gość: Joanna

  Oceniono 54 razy 36

  Nie bronię go, bo go nie znam, ale o Marlenie jedno wiem
  Poprzedni niby jej chłopak wyjechał do Niemiec, bo mu żyć nie dawała, też od razu wszystko chciała. A potem było nachodzenie i mocne słowa, tutaj bardzo podobna sytuacja. Tam było nawet gorzej bo jeszcze jej rodzinka brała w tym udział, a to taka rodzinka z którą mało kto chce mieć do czynienia. Więc chłopak wyjechał, rok później widzę dziewczynę w programie i kończy się niemal identycznie.

 • Gość: KK

  Oceniono 82 razy 28

  Oszust? Bo wybrał normalną mądrą dziewczynę? A pogonił histeryczkę z rozbujałym ego, która myśli że jak da d... to juz za maz wyjdzie...?? Dajcie życ, facet do życia potrzebuje mądrej kobiety

 • Gość: Basia

  Oceniono 60 razy 26

  Nie rozumiem tu czegoś, na siłę miał byc z tą całą Marlenką-bo ona tak chciała? No ludzie nikogo do miłosci zmusić się nie da. Nie zdążyła złapać go na dzieciaka, i ma ból tyłka teraz

 • Gość: Yeti

  Oceniono 63 razy 25

  Marlena lat 22 i "tylu dupków już miałam w życiu" -sama sobie wystawiła świadectwo. Kim jest!

 • Gość: gvh

  Oceniono 41 razy 21

  szkoda dziewczyny z namolną i głupiutką marlenką idealnie do siebie pasowali

 • tomcio55

  Oceniono 34 razy 16

  E tam może Marlenka przy bliższym poznaniu okazała się chodzącą wredotą. Sam kiedyś taką miałem. Z wyglądu anioł, randki cudowne a jak z nią zamieszkałem to domowy tyran i zwykła jędza.

 • rzekaa

  Oceniono 35 razy 15

  Hej, krytykańci. Seweryn ma was glęboko w pupie i to wasze oburzenie. Tyle waszego, co tutaj popiszecie.
  Żal wam Marlenki? To ją przygarnijcie!

 • Gość: Ktoś

  Oceniono 46 razy 14

  Piękna Polska dziewczyna i jak inteligentna, dobrze ze pogonił tą romkę bo go osaczyła i juz chciała łapę na kasę położyć.. Tfu z dala od takich, fałszywe cygańskie korzenie...

 • Gość: Miki

  Oceniono 41 razy 13

  Witamy Marlenkę na Plotku-jak zwykle prymitywna dziewucha pisze te swoje prymitywne komentarze. Wracaj do taboru!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX