Seweryn z "Rolnik szuka żony" ponownie w ogniu krytyki. Po świątecznym wydaniu programu w sieci zawrzało. "To oszust"

W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia odbył się specjalny, świąteczny odcinek programu "Rolnik szuka żony". Obecni tam byli wszyscy uczestnicy ostatniej edycji. Seweryn zjawił się z nową partnerką, co nie spodobało się internautom.

Program "Rolnik szuka żony" zawsze wzbudza wiele emocji. Z ostatnią edycją było podobnie. Jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci był rolnik Seweryn, który mimo zakończenia show, po raz kolejny musi zmierzyć się z falą krytyki.

"Rolnik szuka żony". Internauci krytykują Seweryna

Przypomnijmy, że rolnik na samym początku programu zdobył ogromną sympatię widzów, a także dostał najwięcej listów od przyszłych kandydatek. Sytuacja się zmieniła, gdy Marlena odkryła, że Seweryn jest wobec niej nieszczery i mimo udziału w programie utrzymuje kontakt z inną kobietą. Rolnik wyparł się wszystkich zarzutów i pomiędzy uczestnikami doszło do kłótni. Seweryn zarzucił jej, że chciała zbyt szybko wejść w poważną relację, co bardzo go przytłoczyło. 

Po ich pierwszej kłótni widzowie byli podzieleni. Wielu broniło Marlenę, inni zaś stali po stronie rolnika. Jednak po świątecznym wydaniu programu, postawa Seweryna ponownie została skrytykowana. Pojawił się tam z obecną partnerką. Na antenie przyznali, że związek traktują bardzo poważnie i zamieszkali ze sobą po dwóch miesiącach znajomości. To wyznanie nie spodobało się widzom. Na oficjalnym profilu programu na Facebooku pojawiło się wiele negatywnych komentarzy.

A jeszcze kilka tygodni temu zarzekał się, że "jak można komuś po pół roku znajomości powiedzieć, że się go kocha", a teraz? Jednak można po miesiącu czy dwóch.
Seweryn to oszust. Rozkochał Marlenę, a teraz kolejna "dziunia" do kolekcji.
Marlena wystraszyła Seweryna, bo niby tak szybko wszystko chciała, a z tą nową od razu zamieszkał i tym razem to już nie za szybko - komentują internauci.

A jakie jest Wasze zdanie? Podzielcie się z nami swoją opinią w komentarzach!

BO

Poniżej możecie zobaczyć pary, które przetrwały po programie "Rolnik szuka żony":

Zobacz wideo
Więcej o: