18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Zwiastun nowego filmu Patryka Vegi jest już dostępny. Zagrają w nim Kamil Grosicki i Sławomir Peszko

Patryk Vega nie zwalnia tempa. Zaledwie parę miesięcy po premierze filmu "Polityka" w sieci jest dostępny zwiastun jego kolejnej produkcji.

Patryk Vega budzi spore kontrowersje, bo w swoich produkcjach porusza często trudne tematy, o których rzadko się mówi. Jego ostatni film "Polityka" nie osiągnął oczekiwanego sukcesu - wręcz przeciwnie, spotkał się z ogromną krytyką. Mimo to, reżyser nie zwalnia tempa i już w nowym roku będziemy mogli zobaczyć jego następną produkcję. 

Nowy film Patryka Vegi - zwiastun

Reżyser wyprodukował już filmy o lekarzach, politykach czy polskiej mafii. Tym razem poruszy temat ze świata piłkarskiego. "Bad Boy" opowiada o skorumpowanym świecie piłki nożnej. Fani stylu Vegi nie zawiodą się. Zwiastun przepełniony jest przemocą, przekleństwami i seksem.

Główną postać zagra Antoni Królikowski. W pozostałe role wcielą się m.in. Katarzyna Zawadzka, Andrzej Grabowski, Małgorzata Kożuchowska, Maciej Stuhr czy Zbigniew Zamachowski.

W nowej produkcji wystąpią również piłkarze polskiej reprezentacji: Kamil Grosicki i Sławomir Peszko.

Patryk Vega poinformował fanów o zwiastunie na profilu na Instagramie. Reżyser wstawił zdjęcie z odtwórcami głównych ról - Antkiem Królikowskim i Katarzyną Zawadzką. 

 

Pod postem reżysera i pod zwiastunem filmu w serwisie Youtube jest wiele komentarzy zarówno pozytywnych, jak i negatywnych.

Petarda! Jak wszystkie Twoje filmy.
Najlepsze sceny w zwiastunie. Tak samo było z filmem "Polityka", to, co najlepsze, było w zwiastunie.
Zapowiedź ciekawa!

Film będzie miał swoją premierę 21 lutego 2020 roku. Zamierzacie udać się do kin?

Zobaczcie zwiastun filmu:

 

BO

Poniżej możecie zobaczyć wywiad Vegi, w którym mówi o swoim poprzednim filmie "Polityka". 

Zobacz wideo