Irina Shayk pozuje w samych stringach. Zdjęcie komentuje najprzystojniejszy model świata. Odpowiedź modelki nie pozostawia złudzeń. Flirtują!

Irina Shayk pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym pozuje toples. Modelka wygląda fenomenalnie. Fani są podobnego zdania. Fotografią zachwycił się nawet supermodel Jon Kortajarena.

Irina Shayk niewiele ponad pół roku temu rozeszła się z Bradley'em Cooperem. Wygląda na to, że rozstanie jej służy, modelka wygląda lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Właśnie pochwaliła się fotografią z sesji zdjęciowej, gdzie na brzegu plaży pozuje jedynie w mocno wyciętych majtkach. Mimo że piękność nie ma na sobie biustonosza, to nie widać jej piersi. Irina sprytnie zasłoniła je ręką. Gwiazda nie opatrzyła fotografii żadnym podpisem. Nie dziwimy się temu wcale, kto czytałby wpis, widząc takie ciało. 

 

Irina Shayk toples

Pod zdjęciem szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy z komplementami. Fotografią zachwycił się m.in.  Jon Kortajarena - najbardziej utytułowany na świecie supermodel, Hiszpan, który trafił na okładkę pierwszego wydania „Vogue Polska Man”.

Zabij mnie - napisał.

Modelka odpowiedziała na ten komplement, żartując. 

Zabiję, jeśli następnym razem do mnie nie zadzwonisz - napisała. 
 

Myślicie, że Irinę i Jona coś łączy? A może to tylko niewinny flirt?

AG

Gwiazdy w bikini. Opozda mega SEKSOWNIE, ale to nie ona jest na pierwszym miejscu

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.