Martyna Wojciechowska pokazała rodzinę. Zdjęcie jej córki z Kossakowskim mówi wiele o ich relacji. Prezent, jaki dała mamie, rozczula

Podróżniczka Martyna Wojciechowska rzadko pokazuje swoich najbliższych i bardzo chroni swoją prywatność. Jednak podczas tych świąt zrobiła wyjątek i pochwaliła się rodziną.

Martyna Wojciechowska na swoim instagramowym profilu pokazała, w jakim gronie spędziła święta Bożego Narodzenia. Na zdjęciach możemy zobaczyć rodziców, córkę i partnera Martyny. 

Martyna Wojciechowska z rodziną

Post dziennikarki składa się z pięciu zdjęć. Na każdym z nich widzimy jej córkę Marysię, przebraną w strój mikołajki. 11-latka zadbała o prezent dla każdego z członków rodziny. Ciekawą rzeczą jest to, że każdy z nich wykonała samodzielnie. 

WSZYSCY, KTÓRYCH KOCHAM. Mikołajka Marysia dla każdego przygotowała samodzielnie zrobione prezenty! Dla mnie... SÓL DO KĄPIELI NA STRES! Z olejkami eterycznymi, żebym się relaksowała i bardziej o siebie dbała - podpisała post Martyna.

Przy świątecznym stole nie zabrakło również partnera Martyny - Przemka Kossakowskiego. Na zdjęciach pozuje z Marysią i od razu widać, że są bardzo ze sobą zżyci. 

 

Obserwatorzy Martyny byli zachwyceni udostępnionymi fotografiami. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy i miłych słów.

Te zdjęcia wyrażają więcej niż tysiąc słów.
Piękną masz tę córkę. Wszystkiego dobrego.
Kochana Marysia! Nie ma nic piękniejszego! Rodzinka w komplecie. - napisali internauci.

Naszym zdaniem zdjęcia są przeurocze!

A Wam się podobają?

BO

Zobaczcie jaki makijaż zrobiła Marysia swojej mamie Martynie. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.