Martyna Wojciechowska pokazała rodzinę. Zdjęcie jej córki z Kossakowskim mówi wiele o ich relacji. Prezent, jaki dała mamie, rozczula

Podróżniczka Martyna Wojciechowska rzadko pokazuje swoich najbliższych i bardzo chroni swoją prywatność. Jednak podczas tych świąt zrobiła wyjątek i pochwaliła się rodziną.

Martyna Wojciechowska na swoim instagramowym profilu pokazała, w jakim gronie spędziła święta Bożego Narodzenia. Na zdjęciach możemy zobaczyć rodziców, córkę i partnera Martyny. 

Martyna Wojciechowska z rodziną

Post dziennikarki składa się z pięciu zdjęć. Na każdym z nich widzimy jej córkę Marysię, przebraną w strój mikołajki. 11-latka zadbała o prezent dla każdego z członków rodziny. Ciekawą rzeczą jest to, że każdy z nich wykonała samodzielnie. 

WSZYSCY, KTÓRYCH KOCHAM. Mikołajka Marysia dla każdego przygotowała samodzielnie zrobione prezenty! Dla mnie... SÓL DO KĄPIELI NA STRES! Z olejkami eterycznymi, żebym się relaksowała i bardziej o siebie dbała - podpisała post Martyna.

Przy świątecznym stole nie zabrakło również partnera Martyny - Przemka Kossakowskiego. Na zdjęciach pozuje z Marysią i od razu widać, że są bardzo ze sobą zżyci. 

Obserwatorzy Martyny byli zachwyceni udostępnionymi fotografiami. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy i miłych słów.

Te zdjęcia wyrażają więcej niż tysiąc słów.
Piękną masz tę córkę. Wszystkiego dobrego.
Kochana Marysia! Nie ma nic piękniejszego! Rodzinka w komplecie. - napisali internauci.

Naszym zdaniem zdjęcia są przeurocze!

A Wam się podobają?

BO

Zobaczcie jaki makijaż zrobiła Marysia swojej mamie Martynie. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (22)
Martyna Wojciechowska z rodziną przy świątecznym stole. "Wszyscy, których kocham"Martyna Wojciechowska pokazała rodzinę. Zdjęcie jej córki z Kossakowskim mówi wiele o ich relacji
Zaloguj się
 • Gość: kobieta_po_40

  Oceniono 12 razy 8

  A tymczasem Holocaust Industry nie próżnuje.
  Na stronie PBSLearningMedia.org, pojawiło się zdjęcie polskiej dziewczynki zamordowanej za pomocą zastrzyku z fenolu w serce. Zdjęcie opisano oczywiście jako „jewish boy”. W sprawie zainterweniowało Muzeum Auschwitz.
  wpolityce.pI/polityka/479200-polska-ofiara-auschwitz-przedstawiona-jako-jewish-boy
  I co? Poprawili podpis pod zdjęciem?
  A skąd! Zdjęcie po prostu znikło bez śladu. Bo wg żydowskiej wersji historii, w Auschwitz Polaków nie mordowano.
  Ot, i mamy kłamstwo oświęcimskie.
  Szalom cenzorze. Nie przepracowuj się tak! Nie lepiej trochę odpocząć w chanukę?

 • nanorobot

  Oceniono 5 razy 3

  "Rodzinka w komplecie. - napisali internauci."

  Po pierwsze. Ikreślenie 'internauta' miało sens kiedy dostęp do Internetu miało kilka procent społeczeństwa, w znakomitej większości intelektualna elita. Dzisiaj dostęp do Internetu ma każdy (inaczej takie szmatławce jak plotek.pI nie istniałyby) i słowo to nic nie znaczy.

  Po drugie. Jak rodzinka może być w komplecie skoro nie ma tam adoptowanego albinosa, który służył tylko do lanserki ...

 • Gość: ateistaodurodzenia

  Oceniono 17 razy 3

  Ciekawe, czemu Gazeta Żydowska o tym nie pisze?
  niezalezna.pI/303698-izraelscy-historycy-podkreslaja-polski-rzad-prowadzil-szeroka-akcje-ratowania-zydow
  No, panie Warszawski-Gebert? Przejdzie wam to przez wasze gardziołka pełne prawdy? Czy raczej gul wam stanie, zanim to puścicie?

 • Gość: gb

  Oceniono 17 razy 3

  wszystko na sprzedaz, co za czasy, co za poziom parcia na szkło...

 • Gość: memory

  Oceniono 25 razy 3

  Jesteście cudowni, tak normalni, ciepli i sympatyczni. Wszystkiego co Najpiękniejsze i Najlepsze dla Was i powodzenia Pani Martyno. Pozdrawia cała moja rodzinka.

 • Gość: Cesonia

  Oceniono 3 razy 1

  Czytam te komentarze i nie wierze, no normalnie nie wierze. Martyna, Ty tego lepiej nie czytaj. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i calusy dla corki, jest przeurocza.

 • lignan

  Oceniono 27 razy -3

  żenująca osoba. Jej partnera czyt. dawcę nasienia szuflami z mieszkania do wiadra uprzątnięto, taka to martynka była zainteresowana losem chorego na raka ojca jej dziecka...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX