Adele w obcisłej sukience na imprezie. Tak wyglądała jeszcze niedawno. Na nowych zdjęciach ledwo ją poznaliśmy! "Królowa"

Adele wybrała się na świąteczną imprezę. Fanom pokazała fotografie ze św. Mikołajem i Grinchem, ale oni od razu zwrócili uwagę na to, jak wygląda piosenkarka. Jej metamorfoza trwa!

Ostatnie zdjęcia Adele pochodziły z urodzin Drake'a. Fani artystki byli zaskoczeni, bo piosenkarka wyraźnie schudła. Wokalistka rozstała się z mężem, podobno pracuje nad nową płytą. Jak widać postanowiła również nieco zmienić swój wizerunek. Nadal stawia na klasyczne sukienki, ale te podkreślają jej coraz szczuplejszą figurę.

Adele na świątecznym przyjęciu

Piosenkarka pochwaliła się fotografiami ze świątecznej imprezy. Widać, że jest w świetnym humorze, pozuje ze świętym Mikołajem i Grinchem. Poznaliście ją od razu? My nie! Adele wyraźnie schudła jeszcze bardziej, satynowa kreacja nie pozostawia złudzeń, a każda kobieta wie, że jest to materiał, który wręcz dodaje kilogramów. Artystka prezentuje się obłędnie!

 

Jej fani pozostawili pod postem mnóstwo komentarzy. Wszyscy byli zachwyceni:

Królowa - pisali.
Za każdym razem, kiedy dodajesz nowe zdjęcia, moje serce się zatrzymuje.
Wyglądasz niesamowicie, diva!
Co za ciało...

Przemiana Adele jest naprawdę bardzo widoczna. Wcześniej artystka wielokrotnie podkreślała, że świetnie czuje się w swoim ciele, a jeśli miałaby chudnąć, to tylko z powodów zdrowotnych. Nic nie wiadomo, by z jej zdrowiem cokolwiek było nie w porządku, ale jak widać, postawiła w ostatnim czasie na treningi i dietę.

Nie tylko Adele zrzuciła parę kilogramów. Te gwiazdy również przeszły spore metamorfozy:

Zobacz wideo

jm

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.