Angelina Jolie specjalnie została w Los Angeles, żeby dzieci mogły spędzić Boże Narodzenie z Bradem Pittem. To miły gest
Angelina Jolie i Brad Pitt próbują się porozumieć. Wcześniej informowaliśmy, że te święta nie będą przyjemne dla aktora, bo trójka z szóstki dzieci nie chce spędzić z nim świąt. Bywało, że para wykorzystywała dzieci przeciwko sobie. Teraz Angelina stara się, żeby wszyscy spędzili miło czas.
Angelina Jolie i Brad Pitt na święta
Aktorka mogłaby opuścić z dziećmi słoneczną Kalifornie podczas świątecznej przerwy. Nie zrobi tego, bo zależy jej, żeby dzieci spędziły święta z byłym mężem, informuje HollywoodLife.
Angelina uważa, że to ważne, aby dzieci widziały się z tatą na Boże Narodzenie. Na pewno zostanie w LA na święta - powiedział informator HollywoodLife.
Portal podaje, że podobnie jak w ubiegłym roku para równo podzieli czas spędzony z nastolatkami.
Będą równo dzielić czas z dziećmi. Tak zrobili w zeszłym roku i w tym roku nie będzie inaczej - twierdzi źródło portalu.
Brad podobno nie może się doczekać świąt z dziećmi. Chce uniknąć kłótni z byłą żoną i z nimi. Bywało, że spory między rodzicami bardzo wpływały na dzieciaki. Oskarżali się wzajemnie o nie płacenie alimentów, zły wpływ i nastawianie dzieci przeciwko rodzicowi.
Wieści, które docierają do nas zza oceanu w obliczu wydarzeń z przeszłości, są bardzo dobre. Trzymamy kciuku, żeby obyło się bez zatargów.
DK
Całą historię związku Brada i Angeliny zobaczycie tutaj:
-
Królowa Elżbieta zadbała o Harry'ego? Wydała rozkaz, by wszyscy na pogrzebie byli ubrani tak jak on. "Istniało ryzyko żenady"
-
Księżna Kate na pogrzebie księcia Filipa. Królowa Elżbieta podarowała jej specjalny dodatek
-
Pogrzeb księcia Filipa. Pogrążeni w smutku Karol, William i Harry pożegnali męża królowej Elżbiety II [ZDJĘCIA]
-
Harry i William razem pierwszy raz od roku. Po pogrzebie księcia Filipa zamienili ze sobą kilka zdań. To pojednanie?
-
Królowa Elżbieta II żegna księcia Filipa na kilka godzin przed pogrzebem. "Chciała podzielić się prywatnym zdjęciem"
- Ewa Krawczyk apeluje do Mariana Lichtmana: Błagam cię, daj nam spokój i nie mieszaj ludziom w głowach
- "Power Couple". Przykuta do słupa Agata Rubik była wściekła na Piotra. "Dlaczego mnie nie obroniłeś? Mogłeś się podstawić"
- Finał "The Voice Kids". Poznaliśmy zwycięzcę czwartej edycji muzycznego show! "Wielkie gratulacje od całej ekipy"
- To ją wybrałby książę Filip, gdyby nie królowa Elżbieta II. Kim była Osla Benning?
- Agnieszka Kaczorowska bawi się z córką w salonie. Fani nie mają wątpliwości. "Córka idzie w ślady mamy"