Angelina Jolie specjalnie została w Los Angeles, żeby dzieci mogły spędzić Boże Narodzenie z Bradem Pittem. To miły gest

Angelina Jolie i Brad Pitt starają się wspólnie wychowywać szóstkę dzieci. Dla aktorki to ważne, żeby jej pociechy mogły spędzić świąteczny czas z ojcem.

Angelina Jolie i Brad Pitt próbują się porozumieć. Wcześniej informowaliśmy, że te święta nie będą przyjemne dla aktora, bo trójka z szóstki dzieci nie chce spędzić z nim świąt. Bywało, że para wykorzystywała dzieci przeciwko sobie. Teraz Angelina stara się, żeby wszyscy spędzili miło czas.

Angelina Jolie i Brad Pitt na święta

Aktorka mogłaby opuścić z dziećmi słoneczną Kalifornie podczas świątecznej przerwy. Nie zrobi tego, bo zależy jej, żeby dzieci spędziły święta z byłym mężem, informuje HollywoodLife

Angelina uważa, że to ważne, aby dzieci widziały się z tatą na Boże Narodzenie. Na pewno zostanie w LA na święta - powiedział informator HollywoodLife. 

Portal podaje, że podobnie jak w ubiegłym roku para równo podzieli czas spędzony z nastolatkami. 

Będą równo dzielić czas z dziećmi. Tak zrobili w zeszłym roku i w tym roku nie będzie inaczej - twierdzi źródło portalu. 

Brad podobno nie może się doczekać świąt z dziećmi. Chce uniknąć kłótni z byłą żoną i z nimi. Bywało, że spory między rodzicami bardzo wpływały na dzieciaki. Oskarżali się wzajemnie o nie płacenie alimentów, zły wpływ i nastawianie dzieci przeciwko rodzicowi. 

Wieści, które docierają do nas zza oceanu w obliczu wydarzeń z przeszłości, są bardzo dobre. Trzymamy kciuku, żeby obyło się bez zatargów. 

DK

Całą historię związku Brada i Angeliny zobaczycie tutaj:

Zobacz wideo