O życiu uczuciowym Andrzeja Piasecznego wiemy bardzo niewiele. Teraz jednak zdradził, że jest w związku: "Tworzę relację"

Andrzej Piaseczny rzadko opowiada o swoim związku. W programie "Uwaga TVN" zdradził szczegóły relacji, w jakiej jest od pewnego czasu.

O życiu prywatnym Andrzeja Piasecznego wciąż wiemy niewiele. Artysta na ten temat wypowiada się rzadko i niechętnie. W serii "Kulisy sławy Uwaga TVN" po raz pierwszy od dawna odniósł się do swojego związku.

Andrzej Piaseczny o związku

Program "Uwaga TVN" pokazał większość życia zawodowego piosenkarza. Jego początki, w których grał w zespole "Mafia" i jego współpracę z Robertem Chojnackim. O karierze artysty wiemy sporo, ale jego życie prywatne nadal pozostaje zagadką. Jednak tym razem postanowił skomentować swoje życie prywatne. 

Wolałbym nie myśleć o sobie jako o celebrycie. To słowo ma dla mnie negatywny wydźwięk. Jestem rozpoznawalny, ale jestem muzykiem, piosenkarzem. Nie interesuje mnie takie bulwarowe pokazywanie się w mediach. Nie jestem samotny, tworzę relację, może kiedyś będę chciał z nią wyjść do świata, nie wykluczam tego.

Obecnie od 15 lat mieszka we wsi Pionki, znajdującej się niedaleko Kielc. Parę lat temu postanowił zamieszkać razem ze swoją mamą, z którą wystąpił w programie "Starsza Pani musi fiknąć". Na pytanie czemu zdecydował się przeprowadzić do rodziców, odpowiedział:

Rodzice od zawsze poświęcali nam dużo czasu, uwagi i troski, więc jesteśmy zobowiązani do tego, by to ciepło i troskę oddawać, gdy następuje zamiana ról.

Andrzej Piaseczny jest znanym i bardzo lubianym artystą. Mamy nadzieję, że odnalazł szczęście w każdej strefie życia.

BO

Poniżej możecie zobaczyć fragment programu "Starsza Pani musi fiknąć", w którym Andrzej Piaseczny wziął udział ze swoją mamą. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (258)
Andrzej Piaseczny szczerze o swoim związku: "Nie jestem samotny, tworzę relację"
Zaloguj się
 • Gość: Nnn

  Oceniono 163 razy 143

  Dajcie spokój Andrzejowi! Jest świetnym piosenkarzem, a celebrytą być nie chce. Uszanujcie to!

 • Gość: groby_pobielane

  Oceniono 127 razy 119

  nie widzę winy ani pychy w tym człowieku

 • Gość: Madzia

  Oceniono 118 razy 110

  To bardzo fajny człowiek. Nigdy nie wchodził nikomu w drogę, nie gwiazdorzy, konsekwentnie zachowuje swoją prywatność.

 • Gość: Modaa

  Oceniono 114 razy 104

  Lubię to......mądry i kulturalny człowiek.

 • Gość: Tyt

  Oceniono 99 razy 87

  I bardzo dobrze że nie mówi z kim jest. Liczy się jego muzyka. A z kim żyje to jego sprawa. Brawo Panie Andrzeju

 • Gość: Julia Sasanowicz

  Oceniono 82 razy 76

  Nawet jeśli kogoś ma, to to jest jego sprawa. Andrzeju bądź taki jaki jesteś i się nie zmieniaj, masz przecudowny głos. Pozdrawiam 😘

 • Gość: Ela M

  Oceniono 75 razy 69

  Piaseczny ma coś w sobie , że Go się lubi . Pamiętam jak zaczynał swoją karierę i już wtedy wydawal się skromny i "poukładany" . Raz widziałam Go na żywo - ładnie śpiewa i dobrze prezentuje się na scenie

 • Gość: Ewa

  Oceniono 61 razy 55

  właśnie ,, dajcie mu spokój.. jest spokojny,nie robi awantur, stabilny,świetny piosenkarz,bez skanadli// i co? niektórych to boli? Ze czlowiek może zyc bez afer? MOZWE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cenie Piaska bo to życzliwa,kulturalna osoba// Oby takich w tym światku bylo wiecej//

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX