O życiu uczuciowym Andrzeja Piasecznego wiemy bardzo niewiele. Teraz jednak zdradził, że jest w związku: "Tworzę relację"

Andrzej Piaseczny rzadko opowiada o swoim związku. W programie "Uwaga TVN" zdradził szczegóły relacji, w jakiej jest od pewnego czasu.

O życiu prywatnym Andrzeja Piasecznego wciąż wiemy niewiele. Artysta na ten temat wypowiada się rzadko i niechętnie. W serii "Kulisy sławy Uwaga TVN" po raz pierwszy od dawna odniósł się do swojego związku.

Andrzej Piaseczny o związku

Program "Uwaga TVN" pokazał większość życia zawodowego piosenkarza. Jego początki, w których grał w zespole "Mafia" i jego współpracę z Robertem Chojnackim. O karierze artysty wiemy sporo, ale jego życie prywatne nadal pozostaje zagadką. Jednak tym razem postanowił skomentować swoje życie prywatne. 

Wolałbym nie myśleć o sobie jako o celebrycie. To słowo ma dla mnie negatywny wydźwięk. Jestem rozpoznawalny, ale jestem muzykiem, piosenkarzem. Nie interesuje mnie takie bulwarowe pokazywanie się w mediach. Nie jestem samotny, tworzę relację, może kiedyś będę chciał z nią wyjść do świata, nie wykluczam tego.

Obecnie od 15 lat mieszka we wsi Pionki, znajdującej się niedaleko Kielc. Parę lat temu postanowił zamieszkać razem ze swoją mamą, z którą wystąpił w programie "Starsza Pani musi fiknąć". Na pytanie czemu zdecydował się przeprowadzić do rodziców, odpowiedział:

Rodzice od zawsze poświęcali nam dużo czasu, uwagi i troski, więc jesteśmy zobowiązani do tego, by to ciepło i troskę oddawać, gdy następuje zamiana ról.

Andrzej Piaseczny jest znanym i bardzo lubianym artystą. Mamy nadzieję, że odnalazł szczęście w każdej strefie życia.

BO

Poniżej możecie zobaczyć fragment programu "Starsza Pani musi fiknąć", w którym Andrzej Piaseczny wziął udział ze swoją mamą. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.