Hilary Duff i Matthew Koma wzięli ślub po dwóch latach związku. Aktorka pokazała suknię ślubną. Przepiękna!

W miniony weekend Hillary Duff i Matthew Koma sformalizowali swój związek. Impreza odbyła się w prywatnej posiadłości, a szczegółami z wydarzenia pochwaliła się na Instagramie panna młoda.

Hilary Duff i Matthew Koma są parą od dwóch lat. Uczucie, jakie ich połączyło było tak wyjątkowe, że postanowili założyć rodzinę. W zeszłym roku na świat przyszła ich córka, Banks Violet Bair, a obecny postanowili zakończyć jako małżeństwo! Informacje najpierw podał zagraniczny serwis, a po chwili doniesienia potwierdziła sama zainteresowana. 

Hilary Duff i Matthew Koma małżeństwem

Aktorka i muzyk nigdy nie starali się zbytnio ukrywać swojej prywatności. Nawet kilkanaście miesięcy temu, kiedy Hilary była w ciąży, stale utrzymywali kontakt z fanami. Podobnie było w ostatnich godzinach, kiedy na Instagramie gwiazdy pojawiło się urocze zdjęcie z przyjęcia weselnego. Duff i Koma zapozowali na tle samochodu z napisem "Just married". 

 

Fani, ale i znani przyjaciele nie szczędzili pięknych słów pod ślubną fotografią. 

Przepięknie wyglądacie!
Wow! Cieszę się razem z Wami. Dużo miłości i szczęścia.
Prezentujecie się obłędnie! Gratulacje!

Jak podaje serwis TMZ, ślub odbył się w prywatnej posiadłości pary w Los Angeles, a dokładniej... w ogrodzie. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak życzyć młodej parze wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Dodamy tylko, że razem wychowują nie tylko córkę, ale i 7-letniego syna Hilary z poprzedniego małżeństwa. 

CW

Zobaczcie, jak wyglądał ślub jednego z braci Jonas z aktorką "Gry o tron".

Zobacz wideo
Więcej o: