Maffashion odpowiada na zaczepki fanów dotyczące związku z Fabijańskim. Odniosła się też do obecności Czarka na Tinderze

Fani wypominają Maffashion, że ta zbyt szybko pocieszyła się po rozpadzie związku z Czarkiem z kanału "Abstrachuje" i związała się z Sebastianem Fabijańskim. Blogerka nie wytrzymała i w mocnych słowach odniosła się do zaczepek.

Maffashion przez kilka lat była związana z Czarkiem z kanału "Abstrachuje". Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu, o czym poinformowali sami zainteresowani podczas wspólnego pałaszowania sushi. Julia szybko znalazła pocieszenie w ramionach Sebastiana Fabijańskiego, co nie do końca spodobało się jednej z internautek. 

Maffashion odpowiada na zaczepki

Jedna z internautek zarzuciła Maff, że ta szybko pocieszyła się po Czarku i zbyt chętnie prezentuje swojego nowego ukochanego przed fotoreporterami. 

Szkoda Czarka tylko w tym wszystkim. Tu niby wielce zakochana, a raz-dwa się liżesz z innym typem specjalnie przed paparazzi. Szkoda, że Cię nie zostawił wcześniej- napisała. 

Na odpowiedź Julki nie trzeba było długo czekać. Szybko się wytłumaczyła, zaprzeczając, jakoby sama pchała się przed obiektywy z Sebastianem. 

Oboje układamy sobie życie oddzielnie, bo oboje tego chcieliśmy. Nie znasz naszej relacji. Nie wiesz, co u nas w domu i sercach się dzieje. Ludzie mają taką niespotykaną łatwość w ocenianiu innych i pisaniu scenariuszy o nich. A zapominają, że sami tego nie lubią w stosunku do siebie oraz że jest to nieuczciwe. Ignorancja. Paparazzi? My nie wiedzieliśmy, że ktokolwiek z ukrycia nas śledzi przez cały dzień- tłumaczyła się Maffashion. 

Kuczyńska zaznaczyła również, że czarek dzień po rozstaniu pojawił się na Tinderze, co nie umknęło jej uwadze.

Niestety od zerwania to z każdą osobą, z którą by mnie zobaczono, by połączono mnie od razu... Czarek też na Tinderze pojawił się od razu. Każdy ma prawo ułożyć sobie życie. I nieważne, co ludzie piszą i myślą. Ważne, że my się szanujemy i rozstaliśmy się jako kumple- podsumowała. 

Podzielacie oburzenie internautki?