Justynę Żyłę poniósł melanż. W bełkotliwym wpisie wyznała, że chciałaby poprawić pewną część ciała. Post usunęła, ale mamy "skrina"

Justyna Żyła w sobotni wieczór bawiła się przednio. Opublikowała zdjęcie, pod którym wyznała, że chciałaby poprawić wygląd swoich pośladków.

Justyna Żyła zaczęła dzielić się na Instagramie swoimi problemami małżeńskimi w 2018 roku. Wówczas szturmem wkroczyła do show-biznesu. Do tej pory chętnie publikuje w mediach społecznościowych swoje spostrzeżenia, jednak jedno z ostatnich... postanowiła usunąć. Niestety, w internecie nic nie ginie.

Justyna Żyła zrobi operację pośladków?

Sobotni wieczór celebrytka spędziła z koleżanką. Justyna zamieściła zdjęcie z Anetą. Wystrojone panie trzymały w dłoniach kieliszki. 

Biegajcie... Ja pierwszy raz od lat mam czas dla rodziny, którą kocha się inaczej, a czasem bardziej. "Moja bestia" Anetka. Jak u Was? - zapytała Justyna. 
 

Później Żyła zamieściła kolejny wpis, który szybko zdecydowała się usunąć. Na zdjęciu można było przeczytać srebrny cytat na różowym tle, który brzmiał: 

Każdego dnia pamiętaj, że jesteś silniejsza, piękniejsza i bardziej wyjątkowa niż sądzisz.

Justyna opatrzyła publikacje mało zrozumiałym opisem, który może sugerować, że chciałaby zoperować sobie pośladki. 

Jestem! A jak mi si nie chce rzici ruszyć, będzie ze z Quczajem mamy deal niw mamy, zesz ku..a się mi tak niw chce bo serio mi się nie chce#######zrobię ta d..e - napisała (pisownia oryginalna).

Justyna ŻyłaJustyna Żyła screen Instagram/justynazyla

Z tego opisu można wywnioskować, że gwiazda nie ma ochoty na aktywność fizyczną. Zapowiada, że z Quczajem, czyli trenerem Danielem Kuczajem ma popracować nad pośladkami. Jeśli nie będzie miała siły na treningi, to zrobi sobie operację pośladków. 

Czyżby Justyna zapomniała, że nie publikuje się w internecie po spożyciu procentów?

DK

ZOBACZ: Najgłośniejsze skandale polskiego show-biznesu. Nie zapomnimy o nich prędko

Zobacz wideo