Siwiec otrzymała bardzo intymne pytanie. "Nie miałaś problemu związać się z facetem, który ma już dziecko?". Szybko się ustosunkowała

Natalia Siwiec regularnie pokazuje rodzinę na Instagramie, ale niechętnie odpowiada na prywatne pytania. Ostatnio zrobiła wyjątek.

Śmiało można powiedzieć, że Natalia Siwiec jest pierwszą polską celebyrtką. W końcu zgodnie z nieoficjalną definicją jest znana głównie z tego, że jest znana i wychodzi jej to bardzo dobrze. Profil modelki na Instagramie śledzi już ponad milion osób, a to jak na polski show-biznes niemała liczba.

Natalia Siwiec komentuje życie rodzinne

Jak na dzisiejszą gwiazdę przystało, Natalia Siwiec jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Celebrytka nie tylko regularnie wrzuca do sieci zdjęcia, ale też często odpowiada na komentarze swoich fanów. Nie zawsze są one jednak przyjemne. Ostatnio modelka została zapytana o bardzo intymną sprawę.

Niespodziewaną kontrowersję wywołało zdjęcie, na którym Siwiec pozuje z mężem i jego synem.

Nie miałaś problemu związać się z facetem, który ma już dziecko?

Modelka szybko odpowiedziała.

Hehe... Dużo osób nam to mówi.

Każdy ma prawo żyć po swojemu, a w przypadku Natalii Siwiec i jej partnera ewidentnie widać, że udało im się stworzyć szczęśliwą rodzinę dla obojga dzieci.

Natalia Siwiec i jej debiut na ekranie. "Odarłam się ze wszystkiego"

Więcej o:
Komentarze (25)
Natalia Siwiec otrzymała bardzo intymne pytanie. "Nie miałaś problemu związać się z facetem, który ma już dziecko?". Szybko się ustosunkowała
Zaloguj się
 • Gość: 1

  Oceniono 5 razy 5

  Moje pytanie brzmi: czy partner życiowy ściąga peruczkę gdy uprawiacie seks?

 • c.t.k

  Oceniono 2 razy 2

  Ja 3.14erdolę, wyglądają jak wybrakowana, przeceniona seria androidów z niedalekiej przyszłości. Stoją w magazynie , na samym końcu, bo nikt ich nie chciał kupić przez ten głupi wyraz twarzy.

 • Gość: Ela

  Oceniono 3 razy 1

  Szkoda tylko synów tej pani.... I jeszcze jedno dziecko sprowadzi na świat by musiało patrzeć na matkę, która nie radzi sobie z upływem czasu

 • Gość: Nina

  Oceniono 7 razy 1

  Nie tylko nie miała problemu że facet ma już dziecko ale także odbiła go innej kobiecie gdy był jeszcze w związku małżeńskim

 • Gość: Mors

  0

  Wielka artystka, aktorka, która nie potrafi sklecić jednego logicznego zdania.

 • Gość: Lol

  0

  Natalia nadawała się do tej roli, praktycznie nie musiała grać, dlatego wyszło to bardzo oryginalnie, a wygląd? Cóż, bez makijażu tsk Natalio wyglądasz. Jefynie co masz cudne, to dziecko.

 • Gość: Mala Mi

  0

  Dlaczego nikt nie pyta jej faceta, czy mial problem by wiazac sie z prostytutka? Luksusowa bo luksusowa... Ale nie nazywalmy szamba poczkiem rozy..

 • Gość: noto

  0

  nie mam pojęcia kto to jest ale fota sugeruje grupę ludzi specjalnej troski

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX