Magda Gessler podpadła fanowi. Zarzucił jej, że jest "obrzydliwa". Restauratorka odpowiedziała mu w swoim stylu

Magda Gessler zazwyczaj wzbudza pozytwyne emocje wśród swoich obswerwatorów na Instagramie. Tym razem było jednak inaczej.

Magda Gessler słynie ze swojego poczucia humoru. Restauratorka szczególnie chętnie rzuca żartami w mediach społecznościowych. Kto śledzi ją na Facebooku lub Instagramie, ten dobrze wie, że można się tam nieźle uśmiać. Ostatnio gwiazda znalazła się jednak w ogniu krytyki.

Magda Gessler kontra Internauta

Magda Gessler od lat wzbudza skrajne emocje. To cena, jaką płaci za bycie jedną z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Do tej pory rzadko kiedy mierzyła się jednak z poważnym hejtem. Tak było do niedawna. Ostatnio jeden z Internautów zarzucił jej, że jest "obrzydliwa", przy czym powołał się na sytuację, jaka miała mieć miejsce w sklepie spożywczym.

Wyjaśnię tę kwestię w towarzystwie prawnika. Jak na razie mogę jedynie potwierdzić, że owa pani jest obrzydliwa mentalnie. Chodzi mi przede wszystkim o psa z Żabki, od nosków - odpisał tajemniczo na pytania fanów Gessler.

Restauratorka słynie z tego, że chętnie odpisuje Internautom. Nie inaczej było i tym razem. Zachowujemy oryginalną pisownię.

jesteś .. potworem .. spójrz w lustro weź tabletki zarażony syfem@nienawiści .. epidemia chłopie ma cię w swoich ramionach a kysz !!!!!!!!! - odpowiedziała gwiazda.

Magda Gessler na InstagramieMagda Gessler na Instagramie Instagram/magdagessler_official

Próbowaliśmy skontaktować się mężczyzną, który zarzucił Magdzie Gessler niewłaściwe zachowanie, jednak bezskutecznie. Jak myślicie, o co może chodzić?

Magda Gessler zakręciła Kołem Plotka!

Zobacz wideo