Dorota Zawadzka rozjuszyła internautów. Powodem... post z Twittera. "Gdzie dobre wychowanie?". Superniania odpowiedziała

Dorota Zawadzka postanowiła skomentować polską rzeczywistość polityczną. To nie przypdało do gustu internautom, którzy ostro zareagowali.

Dorota Zawadzka, znana szerszemu gronu jako Superniania, chętnie publikuje swoje spostrzeżenia na Twitterze. Jeden post szczególnie nie przypadł do gustu internautom.

Dorota Zawadzka o polityce

Superniania zmaieściła wspólne zdjęcie posłanki Platformy Obywatelskiej Małgorzaty Kidawy-Błońskiej i marszałek Sejmu Elżbiety Witek. Na fotografii panie trzymają się za ręce i dzielą się opłatkiem. Zawadzka pozwoliła sobie na wolną interpretacje dialogu, jaki mógł mieć miejsce podczas spotkania pań. 

No, kochana pani marszałek, radości i zdróweczka. I wzajemnie, wzajemnie. Może kawka w jakiejś przerwie? Szybko procedujecie i głosujecie to czas będzie. Tak, tak, z radością szybciutko przerwę zarządzę - napisała Superniania. 

Internauci zaczęli wypowiadać się na temat posta. Nie spodobał im się przekaz, jaki opublikowała Superniania. 

Pani kpina jest nie na miejscu. Gdzie dobre wychowanie? - czytamy.
Niania, która uczy nienawiści do drugiego człowieka. Zdecydowanie nigdy takiej niani nie powierzyłabym dzieci.
Ależ to obrzydliwy i głupi wpis. Mimo to życzę Pani pięknych Świąt Bożego Narodzenia. Jezus urodził się wszak dla wszystkich ludzi.

Zawadzka starała się wytłumaczyć i bronić swojego opisu. Nie uważa, że jej słowa to coś złego. Jedna internautka zarzuciła Superniani, że uczy bezwzględnej nienawiści. Zapytała, czego uczy jako psycholog i czy nie uważa, że w święta należy się godzić. 

Jako psycholog uczę, by dbać o swoje granice. By dbać o siebie. Nie namawiam do zachowań "bo wypada". Nie nakłaniam do hipokryzji. To lepsze dla zdrowia psychicznego. Szukam przyczyn i rozwiązań, ale nie zalecam leczenia objawowego - napisała Zawadzka.

A wy co myślicie? Post Superniani był nie na miejscu?

DK

ZOBACZ: Sandra Kubicka w "Kole Plotka". Co nam wyznała?

Zobacz wideo