Victoria Beckham ochrzciła swoje dzieci. Rodzice chrzestni to znane gwiazdy. Projektantka zamieściła zdjęcia z uroczystości

Victoria Beckham podzieliła się zdjęciami z chrztu swoich dzieci, Harper i Cruza. Na uroczystości nie zabrakło gwiazd.

Victoria Beckham i David Beckham są rodzicami czwórki dzieci: Brooklyna, Romeo, Harper i Cruza. Najmłodsze rodzeństwo nie zostało wcześniej ochrzczone, co projektantka i piłkarz postanowili nadrobić. Victoria podzieliła się zdjęciami z uroczystości.

Victoria Beckham ochrzciła swoje dzieci

Pierwotnie chrzest miał się odbyć podczas świąt. Plany się zmieniły, a ceremonia miała miejsce 21 grudnia. Dumna mama zamieściła zdjęcia z uroczystości. 8-letnia Harper miała na sobie delikatną jasną sukienkę, zaś 14-letni Cruz włożył garnitur.

Jestem dumna z dzisiejszego dnia, kiedy Harper i Cruz zostali ochrzczeni. Ceremonia odbyła się z udziałem naszych przyjaciół i rodziny, którym jestem wdzięczna - napisała projektantka.
 

Rodzicami chrzestnymi młodych Beckhamów zostali: Eva Longoria, Marc Anthony, fryzjer Ken Pavess i agent sportowy David Gardner. Victoria zamieściła zdjęcie dzieci z gwiazdami. 

Nie mogłabym być bardziej dumna z moich dzieci, wdzięczna mojej rodzinie i najwspanialszym rodzicom chrzestnym - stwierdziła Victoria.
 

Victoria założyła na tę uroczystość biały garnitur, a Eva Langoria przybyła w beżowym zestawie. Panowie przybyli w eleganckich garniturach. 

Jak podaje "Daily Mail", Beckhamowie zorganizowali po chrzcie wystawne przyjęcie w ich posiadłości w Cotswolds, a lista gości zawierała takie gwiazdy jak Elton John i Liv Tyler.

DK

ZOBACZ: Michał Piróg nie chciałby zostać ojcem chrzestnym dziecka Joanny Krupy

Zobacz wideo