Joanna Mazur w "Tańcu z Gwiazdami" dostała mieszkanie. Niewidoma biegaczka zdradziła, co stało się z lokum

Joanna Mazur została laureatką 9. edycji programu "Taniec z Gwiazdami". W trakcie show pokazano, w jakich trudnych warunkach mieszka. Dzięki formatowi dostała więc nowe mieszkanie. Teraz niewidoma biegaczka w rozmowie z "Świat i ludzie" zdradziła, że wprowadziła się do niego.

Joanna Mazur jest niewidomą biegaczką. 29-latka wystartowała w 9. edycji "Tańca z Gwiazdami" i ostatecznie wygrała kryształową kulę. W jednym z odcinków show widzowie zobaczyli jednak, że niewidoma multimedalistka mieszka w akademiku. Kamera uchwyciła ciasny i do tego bardzo skromnie urządzony pokój.

Wzruszyli się nie tylko widzowie, ale też jury programu. Internauci szybko zorganizowali zbiórkę, by pomóc niepełnosprawnej biegaczce. Okazało się jednak, że pomoc przyszła znacznie szybciej. Jeden z krakowskich inwestorów podarował bowiem Joannie Mazur klucz do nowego mieszkania, które dostała na własność. 

O pani historii dowiedziałem się w ubiegły piątek, od mojej córki Joanny. Podeszła do mnie zapłakana i powiedziała, żebym obejrzał program w internecie. Wzruszyłem się jeszcze bardziej niż pan Andrzej Grabowski. Mam to szczęście, że jako przedsiębiorca w Krakowie buduję nowe osiedle na ulicy Wrocławskiej. Chciałbym teraz powiedzieć, że jestem zaszczycony tym, że mogę wręczyć pani symboliczny klucz do mieszkania, które pani od nas otrzymuje - powiedział Zbigniew Jakubas na antenie show. 

Joanna Mazur o nowym mieszkaniu

Co stało się z mieszkaniem? Okazuje się, że Joanna Mazur właśnie się do niego wprowadziła. Co więcej sportsmenka dzięki pomocy inwestorów urządziła już lokum i jest w nim bardzo szczęśliwa. 

Mieszkam w nim już od kilkunastu dni. Wspaniale się w nim czuję. Oczami wyobraźni widziałam, jakie powinno być i z pomocą pani architekt właśnie tak je urządziłam – powiedziała Mazur tygodnikowi "Świat i ludzie". 

Cieszymy się, że ta historia ma tak szczęśliwe zakończenie. Myślicie, że Joanna Mazur wpuści kiedyś kamery do swoich czterech kątów? 

AG 

Joanna Mazur i Jan Kliment o wygranej w "Tańcu z gwiazdami". Program zmienił jej życie

Zobacz wideo
Więcej o: