"Rolnik szuka żony". Joanna wygadała się pod postem Diany co do terminu porodu. Zdradziła również płeć dziecka

Joanna, która zyskała popularność w programie "Rolnik szuka żony", jest w ciąży. Pod postem koleżanki z programu zdradziła termin porodu i prawdpodobnie płeć dziecka.

Bohaterowie każdego kolejnego sezonu programu "Rolnik szuka żony" zaskakują jeszcze bardziej. Kiedy jedni się pobierają, inni rozstają i zakładają rodziny z nowymi partnerami. Do takich osób należy m.in Joanna Wróbel, która w finałowym odcinku ostatniej edycji zdradziła, że nie mogła pojawić się w studiu, ponieważ jest w ciąży. Teraz zdradziła termin porodu. Płeć dziecka też jest chyba znana. 

Joanna z "Rolnik szuka żony" urodzi w maju

Przyszła mama jest bardzo aktywna na Instagramie. Z chęcią komentuje zdjęcia koleżanek. Ostatnio włączyła się w dyskusję pod instagramowym postem Diany. Kiedy jedna z internautek życzyła jej szczęśliwego rozwiązania, Joanna odpowiedziała:

Dziękuję! Do końca maja, mam nadzieję, że nie eksploduję. 

'Rolnik szuka żony' - Joanna zdradza termin porodu'Rolnik szuka żony' - Joanna zdradza termin porodu screen Instagram / @cold_girl_di

Fanka widząc, jak Joanna jest wylewna, pociągnęła temat. 

 
Nie będzie tak źle. Chyba, że siedzi tam jakaś większa liczba dzieci.

Przyszła mama znów pospieszyła z odpowiedzią. Czy zdradziła płeć dziecka?

Nie, moja jedna jedyneczka.

Czy rodzaj żeński "jedyneczki", faktycznie oznacza, że rodzina Joanny powiększy się o córeczkę? Tak, czy inaczej, życzymy Joannie dużo siły, zdrowia i spokoju. 

CW

Anna Bardowska urodzi córkę. Zdradziła, jak ją nazwie. 

Zobacz wideo
Więcej o: