Znajomi zorganizowali Julii Wieniawie przyjęcie niespodziankę z okazji 21. urodzin. Bawiła się przednio. Na imprezę nie przyszła sama

Julia Wieniawa przeżyła w piątek niezły szok, kiedy weszła do mieszkania pełnego gości. Rodzina i znajomi zorganizowali jej urodziny, a ona o niczym nie wiedziała.

Julia Wieniawa dokładnie za dwa dni skończy 21 lat. Znajomi i rodzina postanowili jednak zorganizować jej przyjęcie urodzinowe w miniony piątek. W social mediach pojawiło się mnóstwo zdjęć i nagrań. Na imprezie bawili się m.in: Weronika Rosati, Ada Fijał, czy znani, warszawscy PR-owcy. 

Julia Wieniawa świętuje 21. urodziny

Śpiewająca aktorka chyba nie spodziewała się, że piątkowy wieczór zakończy się w taki sposób. Kiedy weszła do mieszkania, musiała nieźle się zdziwić, że jest ono pełne gości. Wszyscy rzucili się na nią z telefonami, nagrywając jej reakcję. Jako pierwsza przywitała ją mama, Marta Wieniawa. 

Julia Wieniawa - przyjęcie niespodziankaJulia Wieniawa - przyjęcie niespodzianka screen InstaStories / @juliawieniawa

Następnie wszyscy przeszli do salonu i składali solenizantce życzenia. Pojawił się tort, głośna muzyka i klimat imprezy poniósł wszystkich. Przejrzyjcie galerię i nagrania na Instagramie. Goście bawili się naprawdę świetnie!

Naszą uwagę zwrócił też mężczyzna, z którym Julia weszła do mieszkania. Nie snując jednak żadnych plotek, życzymy jej po prostu szczęścia, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym! Sto lat i dużo miłości!

CW

Julia Wieniawa na wakacjach na Bali.

Zobacz wideo