Książę Filip trafił do szpitala kilka dni przed świętami. Pałac Buckingham potwierdził informacje

W ramach środków ostrożności Książę Filip trafił na obserwację do szpitala na kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia.

Książę Filip ze względu na swój wiek boryka się z przeróżnymi problemami zdrowotnymi. Wypadek samochodowy, jaki przydarzył mu się na początku roku, tylko pogorszy jego stan. Pałac Buckingham ogłosił, że książę Filip na kilka dni przed Bożym Narodzeniem trafił do szpitala. 

Książę Filip trafił do szpitala

Książę Filip pojechał z Norfolk do szpitala Króla Edwarda VII w Londynie. Jego wizyta ma charakter obserwacyjny. Informację potwierdził pałac w oficjalnym oświadczeniu. 

Książę Edynburga udał się dziś rano z Norfolk do szpitala Króla Edwarda VII w Londynie w celu obserwacji i leczenia wcześniejszego stanu.Przyjęcie jest środkiem zapobiegawczym, za radą Doktora Jego Królewskiej Wysokości

W ten sam dzień królowa Elżbieta II zaczęła przygotowania do Bożego Narodzenia. Nie wiadomo jeszcze, czy książę Filip opuści szpital przed gwiazdką. 

Zobacz, jak rodzina królewska świętowała urodziny królowej: 

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Komentarze (4)
Książę Filip trafił do szpitala kilka dni przed świętami. Pałac Buckingham potwierdził informacje
Zaloguj się
  • Gość: miki

    Oceniono 5 razy 5

    A co zostawiają go na święta tak jak u nas w Polsce zostawia się dziadków i rodziców jak stanowią przeszkodę w planach wyjazdowych?

  • Gość: aa

    Oceniono 2 razy 0

    Najwazniejsza wiadomosc dnia.Notowania na gieldzie spadly o kilkanascie % - z tego powodu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX