O dziwnym zachowaniu księżnej Kate mówili wszyscy. Pojawiło się wyjaśnienie jej reakcji

Ostatnio Księżna Kate zdecydowanie odrzuciła dotyk męża, gdy ten próbował ją objąć publicznie. Teraz pojawiły się wyjaśnienia jej zachowania.

Księżna Kateksiążę William są uznawani za idealne małżeństwo. Wychowują troje dzieci, starają się pojawiać razem podczas oficjalnych wyjść i zazwyczaj są w świetnych humorach. Podobnie było ostatnio, ale do czasu. Kiedy następca tronu chciał objąć żonę, ta nagle odtrąciła jego rękę. Teraz media donoszą, dlaczego taka sytuacja miała miejsce. 

Księżna Kate i książę William mają kryzys?

Okazuje się, że książęca para ma umowę, by ograniczać czułości podczas oficjalnych wyjść. Kiedy William zapomniał się, Kate po prostu bardzo się poirytowała.

Para, w przeciwieństwie do księcia Harry'ego i Meghan Markle, stara się ograniczyć czułe obejmowanie podczas publiczny imprez, ponieważ to oni będą królem i królową. Bardzo rzadko przecież zdarza się, że Kate kładzie na przykład dłoń na kolanie Williama - donosi Entertainment Tonight.

Zachowanie księżnej spowodowało jednak, że pojawiło się mnóstwo plotek, jakoby jej małżeństwo przechodziło kryzys. Źródło serwisu dementuje te doniesienia.

Kate miała świadomość, że była rejestrowana przez wiele kamer i po prostu chciała pozostać profesjonalistką. Para jest szczęśliwa, to jest ich dobry czas, oboje są oddani rodzinie - czytamy.

Nie ma więc powodów do obaw, jakoby w rodzinie królewskiej szykował się rozwód.

CW

Książęca para w Pakistanie. Zobaczcie, jak się prezentowali:

Zobacz wideo
Więcej o: