Karol Strasburger udzielił szczerego wywiadu. Zdradził, jak czuje się w roli ojca. "Wciąż się wzruszam i płaczę"

Karol Strasburger udzielił szczerego wywiadu w tygodniku "Na żywo". Prezenter przyznał, dlaczego wcześniej nie zdecydował się na założenie rodziny oraz opowiedział, jak czuje się w roli ojca.

Kilka tygodni temu Karol Strasburger został ojcem. Na świat przyszło jego pierwsze dziecko, córka Laura. Prezenter nie ukrywał swojej radości, jednak dzielić się szczegółami na temat życia prywatnego nie chciał. Teraz wyjątkowo otworzył się i zgodził się na rozmowę z tygodnikiem "Na żywo".

Karol Strasburger w szczerym wywiadzie na temat rodziny

Prezenter świetnie sprawdza się w roli ojca. Przyznał, że jest bardzo odpowiedzialny i podchodzi do wielu spraw bardzo emocjonalnie. 

Czuję się odpowiedzialnie i bardzo dobrze. Kiedy przypomnę sobie moment, gdy pierwszy raz zobaczyłem córeczkę, wciąż się wzruszam i płaczę.

Wielu osobom nie spodobało się, że Karol został ojcem w wieku 72 lat. Pojawiło się wiele uszczypliwych komentarzy, jednak Strasburger przyznaje, że stara się o tym nie myśleć i cieszyć się teraźniejszością. 

Od dawna analizy dotyczące dojrzałego ojcostwa schowałem do szuflady. "Czy dam radę?" "Co będzie za dziesięć lat?", "Czy mam odporność i siłę?" - wszelkie te pytania od siebie odsuwam. Nie myślę o tym, nie debatuję, bo nie prowadzi to do niczego dobrego. Jeżeli się podejmuje decyzję, taką jaką podjęliśmy my z Małgosią, nie ma sensu się zastanawiać. Trzeba się cieszyć każdym dniem, każdym miesiącem, każdym rokiem. Teraz muszę myśleć o tym, co zrobić, by jak najdłużej być zdrowym i sprawnym, to mnie mobilizuje do życia i działania. Nie palę, zdrowo się odżywiam, regularnie uprawiam sport i mam bardzo dobre wyniki badań. To, że dbałem o siebie przez lata, dziś procentuje.

Gospodarz "Familiady" dodał, że wszystko, co ostatnio zadziało się w jego życiu, było bardzo przemyślane. 

Sytuacja, w której się znalazłem, wynikała ze świadomej decyzji. To nie przypadek. Posiadanie dziecka musi być przemyślane. Widzimy, co się dzieje, gdy ludzie są zaskoczeni tym stanem. "I co teraz mam zrobić?" - jest panika, gdy dowiadują się, że będą rodzicami. To byłoby dla mnie nie do przyjęcia.

Na pytanie, dlaczego wcześniej nie zdecydował się na założenie rodziny, odpowiedział bardzo krótko, ale rzeczowo.

Bo nie miałem czasu. Odkładałem to. Tu rola w filmie, w serialu, jeszcze jeden spektakl. I jeszcze wypad na narty. Nie można być z dzieckiem i jednocześnie na stoku (śmiech).

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko życzyć jemu i jego rodzinie wszystkiego co najlepsze, a małej Larze dużo zdrowia.

CW

Agnieszka Kaczorowska opowiedziała o rodzinnym życiu. Planuje kolejne dziecko?

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (34)
Karol Strasburger udzielił szczerego wywiadu. Zdradził, jak czuje się w roli ojca
Zaloguj się
 • Gość: iliada

  Oceniono 25 razy 17

  sam nie wiem, ja bym na jego miejscu jeszcze kilka lat poczekał z tą decyzją.

 • Gość: JaP

  Oceniono 15 razy 11

  No jak się porówna p.Karola z p. Olbrychskim to aż trudno uwierzyć, że to tylko dwa lata różnicy...Widać który jaki tryb życia prowadził.

 • Gość: gość

  Oceniono 9 razy 7

  Z wypowiedzi pana S. wynika, że całe życie myślał o tym co dla niego przyjemne i dobre - praca którą lubił, podróże, narty itd., teraz też pomyślał osobie, na teraz chciałbym dziecko, ale jakoś nie wspomina o tym, czego chciały jego żony i czy tak naprawdę były szczęśliwe, no i dalej muszę dbać o siebie, uprawiać sport i co tam jeszcze, czyli dalej tylko "ja", a czego chciałoby dziecko, cz też obecna żona to jakoś znów zeszło na drugi plan

 • Gość: Ola

  Oceniono 7 razy 5

  Wszystko ok. tylko dziwię się tej kobiecie,to przecież jakaś porażka. Pewnie nie mogła sobie znaleźć młodszego,no i w końcu bogaty pan leciwy się trafił,biedne dziecko ,będzie się wstydziło jak koleżanki powiedzą Laura pradziadek przyszedł po Ciebie

 • Gość: Reni

  Oceniono 8 razy 4

  Szkoda dziecka a wyglada to obrzydliwue nieodpowiedzialny staruszrk i pazerna dziunia

 • Gość: Mimu

  Oceniono 8 razy 4

  Jak patrze na zony starych dziadów po latach pazury czy rubika to oni sa jak wampiry energetyczne one się bardzo szybko starzeją lub pompuja wypelniaczami widocznie taka cene płaci się za opieke nad staruszkiem bleble

 • Gość: Amandzia

  Oceniono 6 razy 4

  Prosimy o kolejny ciażowy brzuszek. No panie Karolu!

 • Gość: Jaś

  Oceniono 14 razy 4

  Wszystko ładnie, tylko nie napisali kto jest ojcem jego wnuczki, czy tam dziecka jego wnuczki, bo to nas najbardziej interesuje.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  Ale mi tego gościa żal. Myśli ze za 15 lat jak będzie mu trzeba zmieniać pieluchy to jego młodociana żona kiwnie palcem? Zakręci jego portfelem i pójdzie do młodszego. Moja teściowa robiła i robi tak samo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX