Channing Tatum rozstał się z Jessie J po roku związku. Powód zaskakuje. Wokalistka marzyła o dziecku

Związek Channinga Tatuma z piosenkarką Jessie J właśnie dobiegł końca. Para rozstała się po ponad roku znajomości.

Channing Tatum od ponad roku spotykał się z Jessie J. Jak podaję E! News para rozstała się w przyjaźni i utrzymują ze sobą kontakt.

Channing Tatum rozstał się z Jessie J

Pierwsze spekulacje o nowym związku Channinga pojawiły się w kwietniu 2018 roku, zaledwie parę miesięcy po jego rozstaniu z byłą żoną Jenną Dewans. Nową partnerką aktora okazała się amerykańska piosenkarka Jessie J.

Para przez długi czas nie potwierdzała związku, mimo że wielokrotnie przyłapywana była przez fotoreporterów. We wrześniu 2018 roku aktor po raz pierwszy wstawił wpis na Instagramie o Jessie, potwierdzając tym samym ich związek. 

Media donosiły, że nowa partnerka aktora zawróciła mu w głowie. Był podekscytowany nową relacją i pokazywał to przy każdej możliwej okazji. Podczas jednego z koncertów artystki w Rio de Janeiro fotoreporterzy przyłapali Channinga, który stał pod sceną i nagrywał swoją ukochaną. Czyż to nie urocze?

Parę miesięcy temu Jessie J postanowiła publicznie pokazać, jak aktor jest dla niej ważny. We wrześniu wyszła jej nowa piosenka o miłości, która skierowana była do Channinga.

Jednak na niewiele się to zdało. Pierwsze plotki o zerwaniu pojawiły się miesiąc po rozwodzie aktora z jego byłą żoną Jenną Dewan, który odbył się jesienią tego roku. Dziś już wiemy, że ich rozstanie jest pewne.

Zagraniczne media przypuszczają, że Jessie marzyła o posiadaniu dziecka i założeniu rodziny. Piosenkarka otwarcie mówiła, że czeka ją długa walka, aby mogła zajść w ciążę naturalnym sposobem. Rozważała adopcję lub skorzystanie z surogatki.

Modlę się, by mieć dziecko naturalnym sposobem, ale jeśli nie, pogodzę się z tym. Mam jednak wciąż nadzieję. W pewne dni wydaje się to możliwe, że zajdę w ciążę, a w inne nie. Muszę zaakceptować to, że macierzyństwo będzie walką - mówiła artystka rok temu.

Czyżby nie spodobało się to aktorowi, który już ma swoje dziecko z poprzedniego związku?

BO

Przypomnijmy sobie zapomniane związki show-biznesu.

Zobacz wideo
Więcej o: