Polska premiera "Wiedźmina". Maciej Musiał dziękuje obsadzie: Ostatnie dni były niesamowite! Serialowa Yennefer słodzi mu w komentarzach

W środę wieczorem odbyła się polska przedpremiera długo wyczekiwanego serialu "Wiedźmin". Maciej Musiał postanowił opublikować kilka zdjęć z tego wyjątkowego dla niego wydarzenia i podziękować całej ekipie produkcyjnej.

Kilka dni temu paparazzi przyłapali Henry'ego Cavilla w jednym z polskich barów. Szybko okazało się, że aktor przyleciał do Polski na przedpremierę nowego serialu Netfliksa. W środę na wydarzeniu pojawiła się główna obsada serialu oraz polscy celebryci. Dzień później Maciej Musiał, który również zagrał w zagranicznej produkcji, skomentował ten ważny dzień.

Premiera "Wiedźmina". Maciej Musiał dziękuje produkcji

24-letni aktor opublikował na swoi Instagramie kilka zdjęć z premiery serialu. Niektóre z nich pochodzą z prywatnego archiwum serialowego Sir Lazlo. Widać, że nawiązał z pozostałymi aktorami bliskie relacje.

Ostatnie kilka dni były niesamowite! Najpierw Londyn, potem Warszawa. Czuję się wniebowzięty i jestem bardzo wdzięczny. Mała część, ale świetna przygoda. Dziękuję zespołowi "Wiedźmina" - pisze.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami. Bardzo ujmujące słowa napisała nawet serialowa Yennefer.

Tyle miłości, piękny! - stwierdziła Anya Chalotra.
Widzę międzynarodową karierę.
Lepiej być nie może - pisali.

Myślicie, że Maciej Musiał mógł się zakochać na planie filmowym? Te pary to zrobiły:

Zobacz wideo

Będziecie oglądać "Wiedźmina"?

KB

Więcej o:
Komentarze (15)
Polska premiera "Wiedźmina". Maciej Musiał dziękuje obsadzie: Ostatnie dni były niesamowite! Serialowa Yennefer słodzi mu w komentarzach
Zaloguj się
 • Gość: matahari

  Oceniono 15 razy 15

  proponuję jednak sprawdzać tłumaczenia z google translator - small part tutaj to nie jest mała część, ale mała rola, w końcu chodzi o aktora, drogi autorze

 • Gość: Fifi

  Oceniono 7 razy 1

  Wszyscy się tak nabijają z Musiała w komentarzach, a on z tych wszystkich młodych aktorów radzi sobie najlepiej na rynku zagranicznym. Pamiętajcie, że na grę aktora ma wpływ nie tylko jego talent, ale też scenariusz i reżyser. Jeśli role są źle napisane, słabe dialogi, reżyser nie ma wizji tego, co rob to jak to się mówi: z wna-gu bicza nie ukręcisz. Ja tam lubię Musiała, jest pewny siebie (i słusznie), ale też przesadnie nie gwiazdorzy. Gra całkiem dobrze i myślę, że za kilka lat, gdy nabierze jeszcze większego doświadczenia, będzie świetnym aktorem.

 • Gość: Izaczq

  0

  Fajnie, on chociaż pojawił się w serialu na więcej niż 5 minut, nie tak jak nasza polska Elizabeth Rosati.

 • rs_81

  0

  Szkoda, że nasz chłopak zagrał w tym serialu tak króciutki epizod. Nie ma to jak zginąć na samym początku przygody w serialem.

 • szmulkacenbogen

  Oceniono 3 razy -1

  Tak, myslę że Maciej Musiał mógł się zakochać na planie filmowym. W końcu nie miał tam wiele do roboty.

 • Gość: Pati

  Oceniono 1 raz -1

  Kocham cie kochanie moje

 • Gość: joker

  Oceniono 5 razy -5

  " Maciej Musiał dziękuje obsadzie " , czyli jednak ktoś go obsadził , podobnie jak u aktorek - coś za coś

 • Gość: kixx

  Oceniono 9 razy -7

  polskie drewno aktorskie podbudowalo swojego ego poprzez wpis na insta w obcym jezyku dodajac w hasztagach nazwiska o ktorych nie ma pojecia ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX