Polska premiera "Wiedźmina". Maciej Musiał dziękuje obsadzie: Ostatnie dni były niesamowite! Serialowa Yennefer słodzi mu w komentarzach

W środę wieczorem odbyła się polska przedpremiera długo wyczekiwanego serialu "Wiedźmin". Maciej Musiał postanowił opublikować kilka zdjęć z tego wyjątkowego dla niego wydarzenia i podziękować całej ekipie produkcyjnej.

Kilka dni temu paparazzi przyłapali Henry'ego Cavilla w jednym z polskich barów. Szybko okazało się, że aktor przyleciał do Polski na przedpremierę nowego serialu Netfliksa. W środę na wydarzeniu pojawiła się główna obsada serialu oraz polscy celebryci. Dzień później Maciej Musiał, który również zagrał w zagranicznej produkcji, skomentował ten ważny dzień.

Premiera "Wiedźmina". Maciej Musiał dziękuje produkcji

24-letni aktor opublikował na swoi Instagramie kilka zdjęć z premiery serialu. Niektóre z nich pochodzą z prywatnego archiwum serialowego Sir Lazlo. Widać, że nawiązał z pozostałymi aktorami bliskie relacje.

Ostatnie kilka dni były niesamowite! Najpierw Londyn, potem Warszawa. Czuję się wniebowzięty i jestem bardzo wdzięczny. Mała część, ale świetna przygoda. Dziękuję zespołowi "Wiedźmina" - pisze.
 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami. Bardzo ujmujące słowa napisała nawet serialowa Yennefer.

Tyle miłości, piękny! - stwierdziła Anya Chalotra.
Widzę międzynarodową karierę.
Lepiej być nie może - pisali.

Myślicie, że Maciej Musiał mógł się zakochać na planie filmowym? Te pary to zrobiły:

Zobacz wideo

Będziecie oglądać "Wiedźmina"?

KB