Cristiano Ronaldo często pokazuje urocze zdjęcia z dziećmi. Ale czy wiecie, jak wyglądają synowie Gianluigi Buffona? Słodziaki!

Gianluigi Buffon - włoski bramkarz Juventusu - pochwalił się rodzinną fotografią. Uwagę zwracają jego synowie. Podobni do taty?

Gianluigi Buffon jest aktywny w mediach społecznościowych, ale stroni od chwalenia się życiem prywatnym. Bramkarz tym razem zrobił jednak wyjątek i udostępnił świąteczne zdjęcie, na którym pozuje u boku swojej ukochanej Ilari D'Amico oraz synów. 

Gianluigi Buffon pokazał synów

Cristiano Ronaldo często i chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia, na których głównymi bohaterami są dzieci piłkarza. Teraz w ślady sportowca poszedł Gianluigi Buffon. Włoch pokazał fotografię z partnerką oraz trzema synami. Trzeba przyznać, że chłopcy są uroczy i bardzo podobni do przystojnego taty. 

Gwiazdkowe przyjęcie - podpisał zdjęcie. 

Przypomnijmy, że 11-letni syn piłkarza Louis Thomas oraz 10-letni David Lee są owocem małżeństwa bramkarza z Aleną Šeredovą. Matką najmłodszego Leopoldo Mattia jest natomiast obecna partnerka Buffona -  Ilaria D'Amico.

AG 

Polskie WAGs to dziś prawdziwe piękności, a jak wyglądały kiedyś? Czasami trudno je poznać

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (2)
Cristiano Ronaldo często pokazuje urocze zdjęcia z dziećmi. Ale czy wiecie, jak wyglądają synowie Gianluigi Buffona? Słodziaki!
Zaloguj się
  • Gość: Gg

    Oceniono 4 razy 4

    Piękna rodzina, fajnie mają.

  • jego_eminencja

    0

    Buffon przystojniak, matka ladna, ale synowie przecietni, no moze ten najmniejszy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX