Kajra zmieniła fryzurę. Co na to Sławomir? Jego żona była wyraźnie zaskoczona tym komentarzem

Ostatnio Kajra zjawiła się na premierze filmu "Futro z misia", gdzie zaprezentowała się w nowej fryzurze. Spodobała się mężowi?

Na premierze filmu "Futro z misia" zjawiła się plejada gwiazd, wśród których można było zobaczyć Sławomira i jego żonę Kajrę. Magdalena Kajrowicz zaskoczyła wszystkich nową fryzurą - zaprezentowała bowiem bardzo długą grzywkę. Co o zmianie myśli Sławomir?

Sławomir komentuje fryzurę Kajry

Serwis Jastrzabpost.pl przeprowadził krótki wywiad ze Sławomirem i Kajrą, podczas którego padło pytanie o nowe uczesanie żony muzyka. Dziennikarka chciała się dowiedzieć, czy ta fryzura oznacza zmiany w życiu.

Moją zmianą życiową jest to, że w moim życiu jest pełen constans, pełna stała. Mam cudownego męża Sławomira, który jest najlepszy na świecie. Dziś jesteśmy na premierze filmu, w którym wystąpił, do tego szykujemy dla was dwie premiery doskonałych teledysków. Musicie subskrybować kanał, żeby dobić do miliona. Zobaczycie Wesołego Pytona, który jest absolutną petardą, a żeby Was do tego zachęcić to już po świętach zobaczycie świetny teledysk - powiedziała Kajra.

Przy okazji dziennikarka spytała Sławomira, czy podoba mu się nowa fryzura jego żony.

Nie podoba mu się, woli czarne włosy - szybko wtrąciła Kajra.
Moja żona mi się w każdym wydaniu bardzo podoba. Jeżeli jest szczęśliwa i czuje się piękna to dla mnie okej - powiedział Sławomir.

Kajra była wyraźnie zaskoczona odpowiedzią swojego męża i próbowała jednak mu wmówić, że woli czarne, ale my mu wierzymy, a Wy?

KM

Zobaczcie występ Sławomira i Kajry w Kole Plotka: 

Zobacz wideo