Księżna Kate porównana do Melanii Trump. Może zaboleć. Jednak prawdziwa szpilka odnosiła się co czegoś innego

We wtorkowym odcinku programu "The Wendy Show" księżna Kate w drastyczny sposób została porównana do Melanii Trump. Oprócz tego prowadząca show skontrasowała ją z Meghan Markle, wystawiając tę drugą na piedestał.

Prowadząca program Wendy Williams porównała księżną Kate i księcia Williama do prezydenckiej pary, Donalda i Melanii. Powodem tego była sytuacja, która miała miejsce na przyjęciu "The Berry Royal Christmas". Przypomnijmy, że księżna Kate odrzuciła rękę męża, gdy chciał ją położyć na jej ramieniu.

Księżna Kate i książę William przechodzą kryzys

Wendy porównała Kate do Melanii Trump, ponieważ to właśnie pierwsza dama często unikała czułości męża i reagowała na nie w dziwny sposób.

Prezenterka zarzuciła książęcej parze, że tym zachowaniem pokazali, że nie łączy ich żadne uczucie. Uważa również, że małżeństwo przechodzi poważny kryzys, a dowodem na to jest fakt, że gdy ktoś okazuje czułość, to ta druga osoba ją odwzajemnia, a nie się wycofuje. Padło również brutalne stwierdzenie, że małżeństwo Kate i Williama było ustawione i nie ma nic wspólnego z prawdziwą miłością.

Na końcu w dosyć drastyczny sposób porównała Kate i Williama do Meghan i Harry'ego.

Książę Harry i Meghan to jedyna para królewska, która zakochała się w sobie w taki prawdziwy sposób, jak zwykli ludzie.

Fragment programu został udostępniony na Twitterze. Pod postem możemy zobaczyć masę negatywnych komentarzy krytykujących zachowanie Wendy.

Wyraźnie nic nie wiesz o Williamie i Kate.
Nie zostali przez nikogo "połączeni". Poznali się na uniwersytecie.

A wy co myślicie o tej sytuacji?

BO

Poniżej możecie zobaczyć inne dziwne zachowania książęcej pary.

Zobacz wideo
Więcej o: