Doda nakręci film o polskich seksaferach: "Znam wiele dziewczyn, które żyją w ten sposób". Wiemy, kto go wyreżyseruje

O nowym filmie Dody jest coraz głośniej. Produkcja jest niezwykle kontrowersyjna i porusza bardzo trudną tematykę. Teraz dowiedzieliśmy się, kto zostanie reżyserem.

Dorota "Doda" Rabczewska po debiucie w filmie "Pitbull" postanowiła pozostać w świecie kamer. Wraz ze swoim mężem Emilem Stępniem rozpoczęli produkcje kolejnego filmu.

Jaki film wyprodukuje Doda?

Doda razem z mężem stworzą film na podstawie książki Piotra Krysiaka "Dziewczyny z Dubaju". Książka jest bardzo kontrowersyjna i opowiada o życiu polskich modelek i Instagramerek, dorabiających podczas sekswyjazdów. Ich klienci to biznesmeni, arabscy szejkowie i polscy sportowcy. Po wydaniu powieści w mediach zawrzało i wiele osób spekulowało, kim są główne bohaterki.

Piosenkarka przyznała niedawno, że od kiedy jest w show-biznesie, zna wiele dziewczyn, które żyją w podobny sposób. Powiedziała również, że dzięki temu będzie miała informacje z pierwszej ręki, co pomoże jej wyprodukować film.

Jak udało się ustalić "Superexpresowi", film ma wyreżyserować Maria Sadowska, która na swoim koncie ma już "Sztukę kochania" i "Dzień kobiet". Scenariusz natomiast został przygotowany przez Mitaja Okorna, który stworzył takie hity jak "Listy do M" czy "Planeta singli".

Zapowiada się naprawdę porządny film. Udacie się do kina?

BO

Poniżej możecie zobaczyć najgłośniejsze skandale w show-biznesie.

Zobacz wideo