Cara Delevingne złożyła wyjątkowe życzenia Ashley Benson. Modelka podzieliła się bardzo intymnym zdjęciem. Pokazała ich pocałunek w wannie

Związek Cary Delevingne i Ashley Benson kwitnie. Aktorka skończyła właśnie 30 lat, a jej partnerka opublikowała wyjątkowe zdjęcia na Instagramie.

Cara Delevingne i Ashley Benson już od ponad roku są parą. Według zagranicznych mediów ich związek przeszedł już na kolejny poziom. Modelka i aktorka kilka miesięcy temu miały powiedzieć sobie "tak" w kaplicy, w Las Vegas. Z okazji urodzin swojej ukochanej Delevingne postanowiła zrobić jej bardzo romantyczną niespodziankę.

Cara Delevingne i Ashley Benson całują się w wannie

18 grudnia Benson obchodziła swoje 30. urodziny. Modelka złożyła jej życzenia w wyjątkowy sposób. Udostępniła na Instagramie kilka zdjęć partnerki, a wśród nich było to jedno, które zwróciło uwagę zagranicznych portali. Delevingne i Benson całują się na nim w wannie. 27-latka dołączyła do fotografii poruszające życzenia.

Jest tyle rzeczy, które mogłabym powiedzieć, ale nie muszę, bo Ty wiesz. Uwielbiam nas. Moje bezpieczne miejsce. Pozwalasz mi się wygłupiać, być dziką, dajesz mi wolność, bezpieczeństwo i ciekawość. Czuję, jakbym znała Cię przez całe życie i jestem dumna z tego, że wyrosłaś na kobietę, którą zawsze chciałaś być. Kocham Cię - napisała.
 

W komentarzach pojawiło się mnóstwo życzeń od obserwatorów pary.

Wszystkiego najlepszego!
Kocham Waszą miłość. Wszystkiego najlepszego.
To najsłodsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałam - pisali.

Cara i Ashley pobrały się po cichu w przeciwieństwie do tych gwiazd:

Zobacz wideo

Kibicujecie im?

KB

Więcej o: