Księżna Kate wybrała się z dziećmi na świąteczny lunch. Dawno niewidziany Louis wygląda jak starszy brat George. Można ich pomylić!

Księżna Kate została sfotografowana podczas podróży na świąteczny lunch, jaki co roku wydaje królowa Elżbieta II. W samochodzie jechały z nią dzieci. Wreszcie zobaczyliśmy księcia Louisa!
Zobacz wideo

Jak co roku, kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia królowa Elżbieta II zaprasza swoich najbliższych na lunch. Do mediów trafiły zdjęcia księżnej Kate, które zrobiono jej w drodze do Pałacu Buckingham. Mama prowadziła samochód, w którym siedziały jej dzieci: księżniczka Charlotte i książę Louis. Książę George jechał z tatą, księciem Williamem.

Księżna Kate z dziećmi. Książę Louis to słodziak

Bez wątpienia największe zainteresowanie budzi najmłodszy syn księżnej Kate i księcia Williama. Choć chłopiec urodził się 23 kwietnia 2018 roku, to bardzo rzadko pojawia się z rodzicami publicznie. Dzięki najnowszym zdjęciom widzimy, jak wyrósł. Nie da się ukryć, że jest niezwykle podobny do starszego brata. Na pierwszy rzut oka można ich pomylić! Księżna Kate wyglądała bardzo elegancko. Miała na sobie obcisłą sukienkę w kratę i z białym kołnierzykiem. Zaprojektowała ją Emilia Wickstead. Całość uzupełniły kolczyki w kształcie kwiatów.

 

W tym roku zabraknie na lunchu Meghan Markle, księcia Harry'ego oraz księcia Archiego. Przebywają na urlopie, który ma trwać sześć tygodni. Do tej pory jednak nie wiadomo, jaki kraj wybrali.

AW

Więcej o: