Księżna Kate zignorowana podczas świątecznego przyjęcia. Nie zrobiła wrażenia na zebranych dzieciach. "Nie zwracały na nią uwagi"

Księżna Kate zaliczyła małą wpadkę podczas wykonywania swoich obowiązków. Podczas spotkania z dziećmi nie potrafiła zwrócić ich atencji. Wyszło nieco niezręcznie.

Księżna Kate jest w trakcie wykonywania swoich ostatnich obowiązków w tym roku, do których należy m.in. wspólne wybieranie choinek z dziećmi jednej ze szkół. Niestety na miejscu okazało się, że dzieciaki nie podzielają ekscytacji dorosłych, a księżna nie robi na nich wielkiego wrażenia. 

Księżna Kate zignorowana przez dzieci

W zeszłym tygodniu księżna Kate miała pomagać dzieciom w doborze choinek do ich klas. Zebrani wokół dorośli i prasa byli niezwykle podekscytowani obecnością księżnej, jednak ich emocji już nie podzielały dzieci, które są niezwykle szczere w swoich uczuciach. Sama zainteresowana została zignorowana przez dzieci, gdy zapytała je, jakie drzewo będzie odpowiednie dla niej.

Był taki moment, kiedy próbowała nakłonić dzieci do zauważenia swojego drzewa. Powiedziała: Czy to jest odpowiednie drzewo dla mnie?. Żadne dzieci nie zwracały na nią uwagi, nikt nawet na nią nie patrzył - mówi portalowi express.uk jeden ze świadków.
 

Niezręczna chwila na szczęście nie trwała zbyt długo. Podczas wizyty księżna Kate opowiedziała zebranym o przygotowaniach do świąt Bożego Narodzenia w Pałacu Buckingham, a także o swojej wymarzonej choince. 

Kate z pewnością zapamięta na długo tamto spotkanie. W końcu sytuacje, w których nikt nie zwraca na nią uwagi należą do rzadkości. 

Księżna Kate odwiedziła rodzinę skautów:

Zobacz wideo

RG

Więcej o: