Patrycja Markowska razem z partnerem chodziła na terapię dla par. Teraz całuje się z nim na czerwonym dywanie. Kryzys zażegany?

Patrycja Markowska nie kryje, że jakiś czas temu przechodziła poważny kryzys z partnerem, Jackiem Kopczyńskim. Na szczęście parze udało się uratować związek i teraz okazują sobie sporo czułości.

Jakiś czas temu dużo mówiło się o kryzysie w związku Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego. Wokalistka wszystko potwierdziła w rozmowie z nami i zdradziła nawet, że chodziła z partnerem na terapię dla par. Wygląda na to, że była bardzo skuteczna, bo między Patrycją i Jackiem znów jest gorące uczucie, z którym nie kryją się nawet na salonach.

Patrycja Markowska całuje się z ukochanym na imprezie

Patrycja Markowska pojawiła się z Jackiem Kopczyńskim na premierze filmu "Futro z misia". Artystka chętnie pozowała do zdjęć zarówno sama, jak i ze swoim ojcem, Grzegorzem Markowskim, który również był tam obecny. Partner za to trzymał się nieco z boku. Jednak to tylko pozory, bo o ile Jacek Kopczyński nie pozował na ściance z Patrycją, o tyle nie odstępował jej na krok za kulisami.

Patrycja i Jacek nie przestawali okazywać sobie czułości - przytulali i całowali się na oczach wszystkich. Widać, że ich uczucie odżyło na nowo. Para udowadnia, że zawsze warto walczyć o uczucie, nawet w przypadku największych kryzysów.

Patrycja Markowska i Jacek KopczyńskiPatrycja Markowska i Jacek Kopczyński KAPIF

Cieszymy się, że Patrycji i Jackowi udało się uratować związek i gratulujemy!

KM

Zobaczcie, co Patrycja mówiła nam o kryzysie w związku:

Zobacz wideo